Skocz do zawartości

Odcięcie zapłonu XJ 600S Diversion


makumba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy XJ 600S Diversion ma odcięcie zapłonu? Bo przy 11 na minutę chyba coś takiego mi zadziałało... I drugie pytanie, gdy się silnik nagrzeje tak po kilkudziesięciu km jazdy, z silnika słychać takie jak by cykanie... Zawory sprzwdzane 3000 km temu. Olej pół syntetyk Aral (trochę się zaczoł na nim silnik pocić). Przebieg 41000, czy to łańcuch rozrządu?

 

Dzięki i narka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mata!!

Dzwiekiem zaworow sie nie przejmuj, u mnie cykaja choc sa idealnie nastwione, wali sprzeglo koszmarnie, slychac lancuch alternatora i cos telepie sie w prawym tlumiku. aaaa... przy 4-5 tys obr/min wpada w rezonans przedni blotnik i koszmarnie huczy, ale generalnie moto daje rade ;) :P :P ;) :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xjoty chyba nie maja odciecia, krecilem i 600 i 900 i one maja chyba patent z przestawianiem zaplonu, ale gwarancji nie dam. zamiast odciac zaplon, jest on po prostu tak przestawiany, ze silnik nie ma sily dalej sie wkrecic - tak zauwazylem. charakterystycznej "odcinki" w tych sprzetach nigdy nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aral półsyntetyk w zupełności wystarczy.

Moja miala 61 tys.km i na takim oleju smiagała, ale licznik byl cofany i miala cos około 80-90 tys.km lekkim batem i żadnych niepokojacych objawów nie zaobserwowano do dzisiaj.......

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Żona oprócz złamanej łopatki ma pęknięte 5 żeber.....

Ale poza tym że ją boli czuje się dobrze, zaczyna marudzić a więc będzie O.K.

Mam prośbę kliknijcie na stronę: http://www.gemark.beep.pl/Yamaha/ i powiedzcie czy opłaca się jeszcze sprzęta robić, czy sprzedać tak jak jest ewentualnie po naprawie. I ile za to można wziąć. Oprócz tego co widać to jest jeszcze zgięty tylny wahacz. Silnik działa lagi wydają się być proste rama też.

 

Z góry dzięki Darek z Suwałk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...