Skocz do zawartości

Niby wszystko cacy a Jawa nie pali.


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdiąłem gumke łącząca gaźnik z airboxem. zatkałem wlot ręką kolge kopał w kopniak i nie czułem specjalnie żeby cos zasysało moja rękę. Czyli z tego co wyczytałem coś jest nie tak?

jebniety simmer na srodku walu

Przecież na środku wału nie ma żadnego simmeringa więc jak może być jebnięty?

Raz juz (jakies 50km temu) wytarł mi sie simmering od strony sprzęgła. Czyżby znowu to samo? Czy to znaczy ze wał jest krzywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdiąłem gumke łącząca gaźnik z airboxem. zatkałem wlot ręką kolge kopał w kopniak i nie czułem specjalnie żeby cos zasysało moja rękę. Czyli z tego co wyczytałem coś jest nie tak?
jebniety simmer na srodku walu

Przecież na środku wału nie ma żadnego simmeringa więc jak może być j*b**ęty?

Raz juz (jakies 50km temu) wytarł mi sie simmering od strony sprzęgła. Czyżby znowu to samo? Czy to znaczy ze wał jest krzywy?

 

Tam jest uszczelnienie, czyli jak to Młody nazwał simmer. Wiec sie nie kłóć

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaleznosci od typu, spotkalem sie z simmeringiem czy uszczelnieniem labiryntowym. jezeli to jest walniete, to mieszanka nie jest zasysana do komor spalania, tylko "przeplywa" miedzy skrzyniami korbowymi gdy ruszasz kopem. natomiast gdy pchniesz na pych, to jest wieksza predkosc walu i cos tam sie zassie i dlatego odpala i ale nie ma wolnych obrotow, bo wolne nie wystracza do pracy silnika.

 

[ Dodano: 15-06-2005, 10:41 ]

Raz juz (jakies 50km temu) wytarł mi sie simmering od strony sprzęgła. Czyżby znowu to samo? Czy to znaczy ze wał jest krzywy?

od strony sprzegla tez moze byc jebniety, ale maszyna MUSI odpalic na 1 gar (prawy, no chyba, ze od alternatora tez simmer padl :mrgreen: ) i po kolorach swiec widac co jest nie tak. w dodatku byloby ssanie od strony gaznika, a tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...