Skocz do zawartości

Czy ktoś ma zdjęcia tuningowanych JAW 350 (TS)?


guziq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci Greedo że jeżdże z kumplami którzy mają japońce i żaden nie określił mojej jawki jako zwieśniaczona, a oni mają naprawde niczego sobie maszyny. Gdyby sie wstydzili jazdy w moim towarzystwie to napewno by mi ładnie podziekowali. Są gusta i guściki i nie ma co dalej pieprzyć na ten temat. Ty masz swój oryginalnie zachowany motocykl i ciesz sie. Ja postanowiłem zmienić troche oblicze swojej jawki i według wielu osób wyszło jej to na plus. Nie wkurwiłbym sie gdybyś delikatniej ujoł swoją opinie na temat tego co zrobiłem. Musiałem sie nieźle napracować żeby osiągnąc taki efekt i mam nadzieje że przynajmniej rozumiesz moją reakcje. Mam do Ciebie tylko pytanko. Jakie masz zapatrywania na temat sportowych tłumików MZ?

 

Do emzet: Masz ładną kobiete :) moja jawka też była wcześniej czerwona. Powiedz mi, czy sfazowałeś lagi i wsadziłeś je w oryginalną półkę? i jeszcze jedno pytanko :D Jak komfort jazdy, bo podobno wyższy jest przód na tym zawieszeniu. Co do siedzenia to też planuje coś ze swoim. Robił je poprzedni właściciel i coś mu niestety nie wyszło :P Ale wszystki jest do zrobienia :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ładną kobiete

 

Dzięki. :mrgreen:

 

 

Powiedz mi, czy sfazowałeś lagi i wsadziłeś je w oryginalną półkę?

 

Dokładnie tak jak piszesz, tyle że kupiłem już sfazowane lagi. Musiałem jeszcze dorobić tulejki z 0,5mm blachy bo jednak lagi są o cały milimetr węższe.

 

Jak komfort jazdy, bo podobno wyższy jest przód na tym zawieszeniu

 

Nie zauważyłem żeby był wyżej. Wg mnie jest dokładnie tak samo.

A komfort będe mógł oceniać jak przejade więcej km., bo narazie nie mam papieru, ale egzamin tuż-tuż. Narazie nie chce oceniać ponieważ poprostu za mało przejechałem.

 

Pozdrawiam

Ja również. :mrgreen:

 

 

ps. odmiana "emzet"

1. Mianownik - kto? co? emzet

2. Dopełniacz - kogo? czego? emzeta

3. Celownik - komu? czemu? emzetowi

4. Biernik - kogo? co? emzeta

5. Narzędnik - kim? czym? emzetem

6. Miejscownik - o kim? o czym? emzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. odmiana "emzet"  

1. Mianownik - kto? co? emzet  

2. Dopełniacz - kogo? czego? emzeta  

3. Celownik - komu? czemu? emzetowi  

4. Biernik - kogo? co? emzeta  

5. Narzędnik - kim? czym? emzetem  

6. Miejscownik - o kim? o czym? emzecie

 

Przepraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie tylko pytanko. Jakie masz zapatrywania na temat sportowych tłumików MZ?

 

 

W zyciu bym tego polskiego shitu nie założył do MZ. Gówno daje i wygląda tragicznie. Sportowy to jest on tylko z nazwy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zyciu bym tego polskiego shitu nie założył do MZ. Gówno daje i wygląda tragicznie. Sportowy to jest on tylko z nazwy

 

Zgadzam się, wygląda strasznie, dzwięk wydobywający się z tego tłumika to totalna porażka...

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Ja swoja CZ350 przerabiałem na cosik "masywnego" rama przeszła modernizacje tak by przednie zawieszenie weszlo z FJ1100. Tył wzmocniony o 2 rurke bo jedna ma tendencje do uginania sie.... Zbiornik paliwa i błotniki dałem z Junaka m10. Kanapa stopniowana, dzielona. Koła: przednie fj1100 120x....x16 na 2 tarcze. Tył org. z czetki tylko ze alu 18x90x120 lampa tylnia cos jakby HD. Fajnie to wyglada jezdzi jak cezeta,bo silnik cezetowski na 6v :cry: no moze dziury lepiej łyka :mrgreen: Dodatkowo jest stelaz pod sakwy,bagaznik i oparcie... :lol: Motorek budzi zainteresowanie na ulicy. Najlepszy ubaw mam jak ludziska nie wiedza jaki to motocykl. Wtajemniczeni wiedza co było w Czermnej :-D (napisy na deklu zeszlifowane) Zdjecia beda lada dzien na http://83.17.23.66/~mazda82/ pod hasłem MOJA CEZETKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...