Skocz do zawartości

Mój nowy sprzęcik !!!!!!!!!!!!!!!


twix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nareszcie spelnilo sie moje marzenie....Pamietam jak zdawalem na A ....i pytalem Was o porady jaką maszyne kupić....i wkońcu jest....

 

YAMAHA R46 VALENTINO ROSSI LIMITED VERSION

 

.....troche wiecej sloneczka by sie przydalo pogoda jakas taka niezbyt

 

POZDRAWIAM

 

 

Musze przyznac ze jeszcze takiego sprzeta niemiałem w rekach i jak dla mnie to TOTALNA RAKIETA ..trzeba uważać i nieponieść się fantazją

 

 

NARKA

 

 

WKRÓTCE PODRZUCE KILKA FOTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle na twoim miejscu całymi dniami bym na nim smigał' date=' na chate tylko na obiad...... Wink dziwie sie ze siedzisz teraz na kompie[/quote']

dokladnie!!

ale pewnie musi go jeszcze dotrzec :lol:

a maszyna zajebista i tez marze o czyms takim, dawaj foty!!!!

i uwazaj na siebie, nie od razu do konca, lepiej poznac dobrze maszyne, to lepsze dla zdrowia.

ps. oby spisywala sie jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEDZE W DOMU BO PRAWKA NIEMAM ...JUTRO IDE ODEBRAC ...HEHE ...niechce ryzykowac tego jednego dnia jak trafie na jakiegos "pana policjanta" jutro bede smigał.!!! porobie kilka fotek i zaraz wrzucam na forum

 

...narobilem juz 100km jak jechalem na nim z salonu do domu (ale była jazda) teraz na moim podwórku zrobilem juz 7km hehe....

 

ps.TA MASZYNA przerosla moje oczekiwania ...przyspieszenie to ista POTĘGA

...Szczerze troche mnie przeraża ...istny potwór...a po wyciągnieciu "dławika" lub jak kto woli "db killera" z tłumika efekt jest ZAJEBISTY!!!!!! 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze patrz "pod nogi" jak bedziesz dopierdalal bo wiem jakie jest uczucie przy przyspieszeniu, takie ze nawet nie ma czasu na blaty zerknac tylko potem trzeba wychamowac, a jak trafisz na jakas dziore, na co w polsce daje ci 99% prawdopodobienstwa to twoje umiejetnosci moga byc niewystarczajace, a chcesz chyba sie dlugo cieszyc tak zajebistym sprzetem jakim jest R6.

ps. naprawde ci zazdroszcze fabrycznej R6 przez nikogo nie jezdzonej.

ps2. to wlasnie ty ja musisz "rozdziewiczyc"

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. W ostatnim odcinku Jednośladu była przedstawiana Yamaha R46. Moto bardzo ładne.

 

Podaje linka, można z niego ściągnąć ostatni odcinek Jednośladu jakby ktoś chciał tą yamaszke obejrzeć

 

;)

http://yahoo.allegro.pl/jednoslad/

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...