Skocz do zawartości

Które buciki lepsze ?


Rekomendowane odpowiedzi

Co do AXO to chodzi Ci chyba o MX 1, ja takie posiadam i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń poza tym że po pzrelecenieu przez jakąś wiekszą kałużę w środku robi sie mokro a poza tym są ok...poszukaj na jakiś motobazarach, moje (nówki) kupiłem za 450zł a cena katalogowa to prawie 800!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuja najtansze buty enduro nie uprawiam hard wiec nie musza byc jakies super haper byle by wysokie i sie nie rozlatywaly moga nawet przemakac jakie firmy szukac :?: i gdzie bo w mojej okolicy maja tylko Forme za ok 650 zl

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce ktoś to mam do sprzedania buty crossowe Sidi Raptor Evo 4 rozmiar 43 ,2 razy na nodze,praktycznie nówki.Nowe w sklepie 850zł,oddam je za 450zł.Jak ktos jest zainteresowany to na PW,ewentualnie moge przesąłc kilka fotek butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Forma Raptor lub Forma Raptor competition. Znaczna różnica w cenie bo około 200zł. Competition różnią się tylko kolorem oraz co istotne wkladka (skarpetą) piankową. Sam przez 3 zezony miałem Forma Raptor bardzo dobre buty. Musiałem sprzedac raz ze wyrosłem a dwa że prawy but byl o 2cm krótszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dopne do topicu. Ostatnio jak bylem kupic rekawiczki to widzialem fajne buty firmy Styl Martin ( czy cos takiego ) pan sprzedawca mowil ze sa praktycznie takiej jakosci jak buty FOX'a , ale w foxie placi sie za marke. Czy to prawda? I czy te buty sa warte wydania 580 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakieś Oneal'a ( w katalogu yamahy offroad 2004 jeżdża w nich) i są całkiem fajne, nie przemakają, jak wracałem podczas duuuużej ulewy to wada po nogawce mi się wlała i nie wylała, do samego domu miałem akwarium w bucie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wracałem podczas duuuużej ulewy to wada po nogawce mi się wlała i nie wylała, do samego domu miałem akwarium w bucie

Ja mam jakies Formy nawet nie wiem co to za model :evil:

w terenie dobre w kaluzy jak stane to nie przemakaja...

Ale ostatnio jak mi sie od gory wlala woda to mialem basenik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...