Skocz do zawartości

scigant


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu mnie smieszy skoro na scigaczu sie nie da skladac w zakretach

 

a kto powiedzial ze sie nie da ?? logiczne jest ze przy malych predkosciach i waskich oponach ciezko zejsc na kolano

co w tym takiego dziwnego ???

 

 

 

Tyy to zamiast moto było sobie kupić nowy dres ...

Ja mam moto i tak jak wiekszość osób w moich kręgach nie po to by łądnie wyglądały tylko zeby ładnie jeździły miały buta ,mi na wyglądzie .... no może źle sie wyraziłem na lansowaniu sie po mieście aż tak nie zależy,to już troche przesada kupować moto by sie innym podobał i go zapamiętywali ,bez obrazy ale twojego ściga mogą zapamiętać jako tego z pierdzącym odgłosem ...

 

a co ci przeszkadza ze chce sie pokazac ? ja jezdze motocyklami bo to kocham, ale co stoi na przeszkodzie zeby przy okazji sie pokazac ?? czemu nie mozna laczyc przyjemnego z przyjemnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...jedyny normalny czlowiek

a co ci przeszkadza ze chce sie pokazac ? ja jezdze motocyklami bo to kocham' date=' ale co stoi na przeszkodzie zeby przy okazji sie pokazac ?? czemu nie mozna laczyc przyjemnego z przyjemnym ??[/quote']

Rożek ma racje.Nie po to odwalilem Rs'ke na maxa żeby stala se w garażu i nikt jej nie oglądal.Jest zrobiona tak, że takiej drugiej Rs nie znajdziesz zbyt latwo...lubie sie przejechać po ulicach Warszawy aby sie zrelaksować ale też po to, żeby się pokazać,pokazać motocykl w który wlozylem sporo roboty.I chce żeby ludzie to zobaczyli oglądając moją Rs'ke.

Oto ona,na pierwszym planie- http://www.bikepics.com/pictures/327706/

i tutaj: http://www.bikepics.com/pictures/343639/

i nikt mi nie wciśnie farmazonu, ze jest ona brzydka...

Poprostu jest wypas dopieszczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze sie nie da ??

Siwy tak powiedzial

?? logiczne jest ze przy malych predkosciach i waskich oponach ciezko zejsc na kolano

co w tym takiego dziwnego ???

Ale sie da. Kiedys byl nawet filmik z takim typem co przy ok 20km/h tarł kolanem

 

A ogolnie to RS'ke masz bardzo zadbana i do niczego sie nie mozna doczepic naprawde. Ja jednak gustuje w enduro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przod ma troche brzydki

a WSK'i mi sie wogule nie podobają.Jedynie co maja tam fajne to...a niewiem :)

Dodam może jakoś fotki polerki felaży,bo mam nadzieje że od matuli wyciągne pare groszy.Wtedy to już woogule,może dostanie miano 2 najladniejszej Rs w Polsce po Calim z Pulaw? :roll: :D byloooby naprawde baaaardzo milo :o Seryjnie-już niewiem co w niej zmieniać! :!: :idea: :arrow: :?: ma ktoś jakiś pomysl maybe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pucuj sie juz tak. Powiedzialem cos odmiennego zdania od twojego na temat rs'ki i odrazu najezdzasz na wsk :D co ty chcesz od ponad 20 letniego motocykla? A w rs tylko przednia lampa mi sie nie podoba, i ten dzwiek.... 8O ogolnie to spox motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwiek?jak w każdym 2t.Chociaż moja,po zmianie końcówki tlumika brzmi jak 125...jak ktos niewierzy moge podeslać filmik jak przejeżdżam z prędkościa 100km/h to uslyszy rasowego dwusuwa...dzyń dzyń dzyń :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie smieszy skoro na scigaczu sie nie da skladac w zakretach

 

a kto powiedzial ze sie nie da ?? logiczne jest ze przy malych predkosciach i waskich oponach ciezko zejsc na kolano

co w tym takiego dziwnego ???

 

 

wierz mi że się da... mam fotki (analogowe i z dośc dużej odległości) jak wykańczam slidera o asfalt. prędkośc była BARDZO mała bo na poziomie 30-40km/h. podczas testów kręciłem sie w kółko aż nie zszedłem z kolanem do asfaltu. Oba slidery tego dnia zostały w całości starte o asfalt :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mnie smieszy skoro na scigaczu sie nie da skladac w zakretach

 

a kto powiedzial ze sie nie da ?? logiczne jest ze przy malych predkosciach i waskich oponach ciezko zejsc na kolano

co w tym takiego dziwnego ???

 

 

wierz mi że się da... mam fotki (analogowe i z dośc dużej odległości) jak wykańczam slidera o asfalt. prędkośc była BARDZO mała bo na poziomie 30-40km/h. podczas testów kręciłem sie w kółko aż nie zszedłem z kolanem do asfaltu. Oba slidery tego dnia zostały w całości starte o asfalt :twisted:

 

dawaj dawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...