Skocz do zawartości

scigant


aLLy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm to nie wiem co to jest, w kazdym badz razie 2 male fajne halogeniki ustawione pinowo, teraz dobrze? :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj, 15:15 ]

Niechce nic mówić... ale ja sam założyłem Identyczny temat z Miesiąc temu tu link : http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=24403 Nie prościej bylo przeczytać mój temat a nie od razu robić burdel tworząć 2 taki sam.

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

szkoda tylko ze ten twoj topic to sterta bzdur ;) ( chat ) oprocz pierwszej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej bral bym tylko aprilia . a dla mnie derbi sa poprostu brzydkie ( to zalezy od gustu) A z tymi czesciami to niech mi ktos zalatwi rozrusznik do af1 i slimak do prekosciomieza bo jest ich tak duzo ze niemoge znalesc;/;/;/; tzn slimak znalazlem ale koles na allegro pragna sobie 60zl za uzywke i do tego 20 zza przesylke ;/;; juz wolal bym rowerowy zalozyc albo jezdzic bez;/ wogule na allegro czesci jest malutko i w rzeszwoie tez niezabardzo maja;/ Ale ejsli ktos by mi dal namiary na taki sklep ktory tez prowadzi wysylke to bym byl wdzieczny:) A wracajac do tematu ja kupilem aprilie z allegro i niema cofanego licznika ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup dizmar i gielde motocyklowa, tam znajdziesz czesci duzo szybciej niz na allegro ;) :idea: a jak nie to chociaz wejdz na strone dizmaru, tam jest archiwum poprzednch numerow

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszce jedno kumpel mial gpr50 i drugi rs podbne roczniki rska tylko o rok starsza co jeszce rs miala ok 23.000 tys a derbi ok 15.000 (jesli poprzedni wlascilel niecofal) i kumpel aprilia spokojnie zrobil juz 30.000 i dalej jezdzi choc motorek juz powien miec wymieniony gar itd a derbiak mial 22.000 i silnik musial juz przejsc calkowity remont ;) A osiagi hmm co prawda kumpel w rs mial sporotwy tumik ale osiagi byly w sumie podbne. Wiadome te remonty zaleza czy licznik byl np cpofany bo nieiwiadomo czy gpr niemial np jak go kupil 25.,000 ale w sumie zostal kupiony od 1 wlasnieciela w Polsce i byla ksiazka serwisowa i wszystko bylo wpsiywane wiec koles przd kazdym przegladem musial by cofac. Aprilia zostla przywieziona indywidualnie z Niemiec a tam jesli kupi sie z 1 reki a nie rpzez jakies handlarzy to takze niecofa sie licznikow a dowodem nato jest ze koles niebal sie napisac przebiegu na fakturze;) A JAK WIADOMO W nIEMCZECH ZA COFANIE LICZNIKA SA DUZE KARY :evil: Wiec to sa moje podstawy na ten temat . takze na internecie czytalem wiele wypowiedzi i artykolow a takze porownan i wszedzie pisano ze derbi jest bardziej awaryjne:) :) Ale to wiadomo co kto lubi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu ja kupilem aprilie z allegro i niema cofanego licznika Very Happy pzdr

 

jakby to bylo takie latwe to juz bym jezdzil motorkiem... znajdz mi jakas z okolic krakowa lub z krakowa to bedziesz boski :)

 

[ Dodano: Dzisiaj' date='[/b'] 18:01 ]

hmmm po dluzyszch przemysleniach doszlem do wniosku ze nie oplaca sie kupowac scigacza 80. Wole kupic enduro , osiagi te same ( niektore nawet i lepsze) potezniejszy wyglad, dzwiek lepszy, i nie ograniczam sie tylko do asfaltu, zawsze moge wpieprz*** sie w blotko ;) . Scigacze kupie po zrobieniu prawka.

 

ps. Moja decyzja moze ulec zmianom jesli natrafie na jakas okazje ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I masz racje:) Tez wlasnie o tym mysle , wczesniej mialem fajnego simka z 98r enduro i fajnie sie smigalo a sigaczem w pola moze i wiedze ale trzeba jechac poooowilo na jednyce omijac kazda dzure ehh,,, a taki crossik to szalenstwo:) Jedynym plusem sciagczow 50ccm jest to ze czasami mozna przyszpanowac przy kims kto sie niezna ;) noi jeszce fajnie poskladac w zakrety:)pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodasz, że jeszcze na kolanie jeździsz!BRavo!w RS są za wąskie opony na skladanie sie,za mocno sie rpzechylisz to opony ci zabraknie :lol: kiedyś tak mialem, ze jechalem-patrze że ladny winkiel no to sru i myślalem, że będe leżal... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RS są za wąskie opony na skladanie sie

A jaki problem zalozyc szersze? :mrgreen: . nie mowcie mi ze na RS'ce nie mozna sie skladac w zakretach bo to smieszne skoro na TS50 sie da. Nie mowie tu o tarciu kolanem oczywiscie, chociaz obstawiam ze jak ktos dobry to tez przytrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...