Skocz do zawartości

4.06 Bielawa Streetfighter Festival


renata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

K... jak patrze na ta dzisiejsza pogode to mnie szlak trafia ! w obie strony w deszczu jechalem (20 km po wyjezdzie zaczelo) we Wrocku na jakims krociutkim moscie zaliczylem szlifa !!! (jechalem za bardzo prawej krawedzi, patrzylem w lustro czy kumpel juz jedzie i nagle zwezenie na moscie - wjechalem na tor od tramwaju i mi chlasnal kiera w lewo) uszkodzilem chyba kape bo jak przechylony stoi to mi olej sp*erdala. Lustro odlecialo, owiewki porysowane - ogolnie nienajgorzej.

 

Uwazam, ze z organizacja kiepsko bylo - nic widac ! nie wiem po co kupowalem bilet za 10 zyla, bo jak sie zaczelo to wszyscy bez wyjatku mogli wejsc pod barierki - uwazam, ze to naciaganie bylo !!! a jak chcialem doplacic i wejsc na trybuny to raz ze nikogo juz z biletami nie bylo, a dwa, ze jakis bodyguard nawet za 30 dychy mnie wpuscic nie chcial - co mu k.... lezalo !

 

Chlopaki pokazali (z wyjatkiem...) jak na te warunki pogodowe ! A kolesie ze stanow - rewelka ! opanowanie masakryczne !

 

Ten gosc co "miksowal" gazem i "run-enginem" uwazam, ze fajnie mu wychodzilo (to samo robil ziomal z USA...) - no ale fakt, ze troche zbytnio katowal fure

 

heniek 128 - gdzie maszyne parkowales ? bo jej nie widzialem - a chcialem baknac ! szczerze to raczej w ogole nikogo z forum nie kumam - moze ktosik mnie (dainese "k" dosc rzuca sie w oczy - a moto parknalem na ulicy w rzedzie na samym poczatku)

Mają za co Marianku mają...

jasne, ze maja ! kiedys jak jeszcze dzieciak bylem mi wlepili mandat za jazde na rowerze na jednym kole ;)

 

fotki moge podeslac wiec jak by ktos chcial to na priv udezajcie - nie sa super ze wzgledu na scisk, ale jest ich duzo ! kumpel film krecil - na dniach zmontuje, wiec jezeli ma ktos na serwerz miejsce (dosc duzo ;) ) to tez na priv bym prosil !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie impreza było ok. mimo złej pogody, ale jedno mnie wk***iło prowadzący zero szacunku dla motocyklistów widać było, że koleś nie z branży, sypał takimi tekstami może kogoś to bawiło tylko nie przyjeżdża się tam by się śmiać ze startujacych. Za kase powinni kogoś znajacego się na rzeczy taki koleś powinien opowiedzieć coś o motocyklach kolesi ze stanów, opisywać fachową wykonywane ewolucje i jego stosunek do tego co robia nie powinien być taki jak cywilnych czy dresów których było niemało. To nie miał być kabaret. Z tamtego roku zapamiętałem jeden tekst cos w stylu: "motocyklista chcial wsiąść do autobusu przez zamkniete drzwi" baaaardzo zabawne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gosc co "miksowal" gazem i "run-enginem" uwazam, ze fajnie mu wychodzilo (to samo robil ziomal z USA...) - no ale fakt, ze troche zbytnio katowal fure

hmm... ;) 8O :? niewiem co w tym fajnego.. pozatym gość ze stanow robił to w czase jazdy i to przez moment.. a ten debil na parkingu non stop.. szczerze mu życzyłem zeby mu sie korbowód urwał.. nienawidze takiego debilizmu.. pozniej sprzeda jako zajebistą sztuke jakiemuś laikowi który bedzie dbał o fure a ta i tak sie szybko rozpadnie.. pozatym widziałes chyba jak szybko zaczeła kopcic ta ZX10.. to chyba coś pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...  

Czepiasz sie tego jak rzep psiego ! a palenie gumy, stawanie na laka, stopie idt. nie katuje maszyny ? (szczegolnie olejaka !) ! a kolesie na pokazie (szczegolnie z USA) przeciez co chwilke slychac bylo przerywacz ! Jego sprawa co robil ze swoim moto !

nienawidze takiego debilizmu.. pozniej sprzeda jako zajebistą sztuke jakiemuś laikowi który bedzie dbał o fure a ta i tak sie szybko rozpadnie

i oby tylko takie motory wiara kupowala !!! 70 % moto w Polsce sa niepewne, bo po takich dzwonach, ze ty bys nie poznal co do za model - wiara nawet palnikami przygrzewa i nagina aluminiowe ramy, a ty sie czepiasz jakiegos szalaputa co "enginem" sie bawil. Jestes w stanie tak rytmicznie to zrobic ?

pozatym widziałes chyba jak szybko zaczeła kopcic ta ZX10.. to chyba coś pokazuje...

wlasnie, ze nie zauwazylem bo tylko na 3 sekundy zerknalem co/kto tam kombinuje ! wiec chyba stales tam dluzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać kolego znasz sie na rzeczy nie ma co.. nie bede komentował twojej wypowiedzi.. kazdy kto ma pojecie sobie odpowiednio pomysli.. :? pozatym to widze że nawet niewiesz o czym mowie ZX10 to motor z pokazów.. a ten katowany to GSXR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy na swój sposób użytkuje maszyne a na takich imprezach potrzebni są ludzie, którzy nawet w tak ekstremalny sposób wykorzystuja sprzęta ----- zawsze to jakieś urozmaicenie

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi widziałem Twoją cieknącą sukę, nie wiedziałem że to Ty...

 

Jeśli już mowisz żeby było coś słychac to było to odcięcie zapłonu a nie przerywacz ;)

 

A co do tego że podoba Ci się odgłos zarzynanego silnika w jakiś tam rytm to wnioskuje, że pewnie jesteś technomłotem i uwielbiasz odgłos łupanki... :?

 

Dla mnie motocykl to coś więcej niż kupa metalu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Podoba mi sie' date=' jak co czwartek pod Boomerangiem (info dla stolicy - to takie śląskie 2oo) jeździ na kole wokół gliniarzy. A że jedzie 10 km/h, to nie mają za co mu sie dowalać. Zresztą chyba im sie też podoba.[/quote']

 

I tak nic nieprzebije tego co zrobił w Sarnowie, policja wyjeźdza zza zakrętu i jedzie za nim, a Krzysiek daje na jednym, po jakiejś chwili znudziło sie policjantom oglądanie tego i włączyli syrene. ;) Na szczęscie skończyło sie tylko na pouczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie wróciliśmy z Bielawy ja, mario 1810, kakanogaja, suzuki 123, i koles który podszywał sie pod psyhola a tak naprawde to Embrion mistrz gleby,

Kazik wrocil troche wcześniej, a PGR w sobote ( mogłes zostać na leśne ssaki PGR ;)

 

Było zajebiście !!!!!!!!!!!!!!!!!

nawet nie chodzi o pokaz tylko o 2 dni niezłej biby w zajebistym towarzystwie w Michałowce!!

 

Kakanoga nie pisz nie dzwoń nie mailuj do mnie przez dłuższy okres, mam Cie dosyć ;)

 

Pozdrawiam chłopaki trzeba to koniecznei powtórzyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach..... nie mogę się oprzeć:

 

Hej' date='

to kiedy jakies spotkanko organizacyjen we Wrocku celem pobrykana?? [/quote']

 

miałbyś ochotę pobrykać? naprawdę? na - prawdę??

hmmm... no nie wiem - co wy na to, chłopcy?

Bo ja sam naprawdę nie wiem, czy michał niemiałby czegoś naprzeciwko.

np. rozstawionego namiotu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...