Skocz do zawartości

Tor Crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

A1 sie nie oplaca chyba ze nie masz co z kasa robic .... lepiej zrobic od razu A i B (jak ktos nie ma B ) jak  bede mial 18 to robie A i B razem ...

 

pozdr

 

A te dwa lata to co :?: Będziesz się bujał bez prawka? To takie pier***enie, ze się nie opłaca zalezy dla kogo. Wkońcu to całe 2 lata jazdy to nie wiem czy takei nieopłacalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam A1 i ciesze sie, że je zrobiłem. nawet mozna powiedziec, ze zarobilem troche kasy dzieki niemu. sprzedalem 50-ke zarabiajac na niej tyle, ze starczyło na prawko. no i wtedy musiałem kupic 125-ke czyli DT-ke na ktorej (przy sprzedaży) zarobie jeszcze wiecej niz na poprzednim moto 8) tsza se radzic w życiu :P :)

 

ale to były troche inne czasy, bo zdawałem na starych zasadach , zalatwilem sobie papier ze przeszedlem kurs, przejechalem raz po trasie egzaminu i tyle. zdalem za pierwszym razem ;) cała zabawa z A1 nie przekroczyła chyba 400zł (dawno temu wiec nie pamietam)

 

nie mowiąc juz o tym, że posiadajac A1 mozna jezdzic 125-ką z ktorej mozna czerpac duzo wiecej przyjemnosci niż z 50-ki a wlasnie o to w tym wszystkim chodzi :twisted: ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 125ccm i a1 ni ma i sie ciesze z jazdy po miescie i po terenie ;)

tylko jeden - , jak przoramy z OEMem boisko to zaraz DUCATO leci po nas, ale nie moga nam nic zrobic (gdybysmy mieli prawka, ale nikomu sie nie spieszy)

motocykli raczej nie lapia, w szczegolnosci enduro bo to dla nich strata czasu, i tak nie zlapia... najwyzej pomachac moga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat te?? Jakie masz z nimi doswiadczenia i jakbyś je porónwnał do innych butów np Gearne sg1 lub sidi flefxorce

Osobiście nie mam z nimi doświadczenia ale moi qmple mają i są bardzo zadowoleni ;):D TECH 4 nie sąstosunkowo drogie ... Co do SIDI to ta firma mi jakoś nie przypadła do gustu ...

Osobiście to zakupił bym FOX - Forma Pro albo właśnie TECH 4 PZDR

 

PS Każdy kupuje to w czym się czuje i na swoją kieszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

Czemu akurat te?? Jakie masz z nimi doswiadczenia i jakbyś je porónwnał do innych butów np Gearne sg1 lub sidi flefxorce  

 

Osobiście nie mam z nimi doświadczenia ale moi qmple mają i są bardzo zadowoleni  TECH 4 nie sąstosunkowo drogie ... Co do SIDI to ta firma mi jakoś nie przypadła do gustu ...  

Osobiście to zakupił bym FOX - Forma Pro albo właśnie TECH 4 PZDR  

 

PS Każdy kupuje to w czym się czuje i na swoją kieszeń

Tak myślałem, powtarzasz to co inni mówią, a sam nie masz z nimi doswiadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak propo to miałem okazje w nich jechać więc ...

Ale tylko w tych jednych i nie masz porównania. Fatk że to sa dobre buty ale takie opnie nic ie wnoszą i czesto oparte sa o to że ktoś np kupił takie buty taniej a potem sie przechwala ze sa najlepsze a ktos z boku słucha a potem pisze na 4um i idzie błędna opnia.

 

I jak Ci to przeszkadza to sięlepiej nie odzywaj wcale ..

Bo co mi zrobisz?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatriX napisał:

A tak propo to miałem okazje w nich jechać więc ...  

 

Ale tylko w tych jednych i nie masz porównania. Fatk że to sa dobre buty ale takie opnie nic ie wnoszą i czesto oparte sa o to że ktoś np kupił takie buty taniej a potem sie przechwala ze sa najlepsze a ktos z boku słucha a potem pisze na 4um i idzie błędna opnia.  

 

PatriX napisał:

I jak Ci to przeszkadza to sięlepiej nie odzywaj wcale ..

Ale z Ciebie cfaniak :| Zamiast normalnie pogadać to siękłucisz ..........  

A tak w ogóle to butki ALPINESTARS TECH są dobre i nikt temu nie zaprzeczy koleś ;p Sam pewnie jeździsz w adidaskach  :mrgreen:  

Bo co mi zrobisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to butki ALPINESTARS TECH są dobre i nikt temu nie zaprzeczy koleś

Nie bawiłem sie z Tobą w piaskownicy więc niejestem Twój koleś.

Sam pewnie jeździsz w adidaskach  

Ja nie ale Ty tak co widac po fotach któree umieściłeś jakieś 10 min temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 jazdach to wiesz :lol:

Ja już jakiś czas też mam tech4 i nie maiłem wcześniej innych butów, więc nie mam porówniania, ale od jakiegoś czasu zaczeły mi ciec :?

I to bardzo mnie wkurzyło.

Ale jak mierzyłem kiedyś nowe róznych firm buty to w Alpinach to jak niebo i ziemia jezlei chodzi o wygode.

Co do ich jakośći to hmmm.

Mi się kiedys wydawało, ze jak kupujesz coś za tyle forsy to musi być na lata a tak nei jest.

na moich widac juz znaczne oznaki zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...