Skocz do zawartości

To być,może moja przyszła maszyna :D


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj pierwszy raz jeździłem na 125ccm. A oto Cagiva Mito mojej siostry ciotecznej... Może za parę miesięcy już będzię moja 8)

 

A tutaj parę zdjątek.

http://members.lycos.co.uk/kuramateusz/gut/

 

Zdjęcią są w dość wysokiej rozdzielczości i zajmują od ok. 900KB do ok 1200KB.

 

Proszę o opinie na temat Cagivki...

 

Z poważaniem Mateusz Kurowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cagiva Mito :P Kiedyś moje marzenie hehe Szczególnie wersja wyglądająca jak Ducati 916. I ta skrzynia siedmiobiegowa ;) Fajna fura jak na początek. Dawaj tu tą siostrę cioteczną to z nią tak pogadamy, że sprzęt od jutra będzie Twój za darmo ;) i jeszcze zatankowany pod korek :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie kiedys podobały cagivy, nsr, AF1 i podobne...

na początek fajny sprzęt...tym bardziej w Twoim wieku...bo mi juz by sie nie chciało dolewac oleju pod siedzenie...(do paliwa) ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody jest...nauczy sie ;)

no a od czego jest dozownik oleju ?

jasne ze jest i to w klasie 125 własnie pod siedzeniem...ale trzeba pamietac o dolaniu do dozownika :D miałem nsr-ke i oprócz paliwa dochodzą jeszcze koszty oleju...ja lałem aral wiec wcale nie była to tania jazda tym bardziej ze takiego pizdzika trzeba troche przypiłowac zeby miec radosc z jazdy...ale na początek jak najbardziej polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze jest i to w klasie 125 własnie pod siedzeniem...ale trzeba pamietac o dolaniu do dozownika

w mito akurat jest pod bakiem. Bak sie otwiera jak maska w samochodzie.

Ja jeżdzilem sporo taka mito 125 z 99 roku. Moto jedzie całkiem całkiem tyle że doipero od 7tyś bo ponizej to ospałe jest mocno. Na 3 biegu wykręciłem ją do 110 a pozostało mi jescze 4 biegi tyle z enie sprawdzałem ile to pojedzie. najszybicej jechałem 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs jest mocniejsza ;)

 

ja tez troche pamietam jak rok temu za 125tkami jeździlem po polsce gł. NSR ale i Rs też oglądałem - noi padło na GS 500 z czego jestem b.zadowolony ;)

 

 

 

Lepiej jak byś robił fotki tej swojej siostrze ciotecznej na cagivie.  Mam nadzieje że ona nie z tych co mają na koszulkach napisane "Lubię pasztet" ;P

 

 

o tak racja daj fotki siostry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście polecali mojemu znajomemu który chce sobie strzelić ściganta 125 za ok 4000zł ( nie koniecznie z papierem )

żeby nie dawał zarabiac złodziejom i że ma szukac motocykla z kwitami :!: :idea: ;) ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...