Skocz do zawartości

To być,może moja przyszła maszyna :D


mateusz kurowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

otórz to ukardli mi dekle z auta - za 3cim razem

 

mówie koniec tego wezme z alegro (tanie) wiadomo jak pozyskiwane noi co sie okazuje przychodzą do mnie ja je przypadkiem pod UV i okazuje sie ze to moje dekle ;)

 

z grójca koles byl a ja w radomiu mieszkam - zaledwie tydzien i poszly az tam -kto by pomyślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. ciekawe który z was widział choć by oba motocykle? Ja miałem AF1 Futurke.. http://wwwsvc01.ninja.ev1.bikepics.net/pic...pics-075467.jpg

I bardzo sobie chwale.. nie powiem.. kosztowna zabawa.. bo nie dosyć ze olej i paliwo to jeszce tłok co ok 10-12tys (zeby to jechało tak jak należy)... Pozatym z nowym tłokiem ten motorek nprawde niewiele pali.. Moim udało mi sie napedzić 160 ale to było na krótkim odcinku wtedy obrotomierz pokazł mi ok 9300obr (jeszcze prawie 2000obr do czerwonego) tak wiec mysle ze spokojnie 175-180 by pokazała na zegarze.. ostatnio widziałem ją w ogłoszeniu za 4700zł z ciągle tym samym prezbiegiem (przed sprzedażą zje*ał mi sie ślimak predkosciomierza i licznik zatrzymał sie na 44000)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs'ki i AF'ki to to samo,tylko budy inne.Silniki Rotax tylko niewiem czym sie różni Rotax122 od Rotax123.Rs'ki to fajne sprzęty,teraz jeżdże na Rs50 i sobie tez chwale jak IGŁA.szczerze polecam na pierwszy motocykl 50ccm i 125ccm.teraz sam sie zastanawiam nad jakaś 125...ale to jeszcze poczeka :banghead: za bardzo sie do Apki przywiązalem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi ktora mocniejsza to z tego co wiem i wyczulem to Mito jest szybsza od RS...

Ze swojej strony bardzo polecam NSR...

Japonczyk, wiec wykonczenie lepsze, wygodniejsza od konkurentow, lepszy dostep do czesci a osiagi wszedzie podobne...

 

Zapraszam na www.125.pl

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NSR taki sam japończyk jak z MITO i RS. NSR oczywiście jest robiona w Europie :banghead:

 

Też kilka lat temu marzyłem o takich sprzętach. Jak dla mnie numerem 1 zawsze będzie Mito. Podobno lepiej się prowadzi od RS i można nią lepsze zasy na torze wykręcić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z NSR taki sam japończyk jak z MITO i RS

no ale wiesz, ale mito i rs to przeciez wloszczyzna ;) , nie patrzymy na to gdzie jest fabryka, patrzymy na firme i z kąd pochodzi :P

a kto z was po torze jezdzi ??

dokladnie :P :P

 

Tez chcialbym sobie sprawic jakas 125-tke, myslalem o NSR, nawet mialem juz jedna nagrana, tylko potrzebuje od ojca 300 zeta dofinansowania i pewnie bedzie moja.

 

Ale jesli mialbym wybierac to wybralbym RS125 albo GS125 , GS-ka jest szybsza ;) :D , aprilie sa piekne ;) aprilia robi wspaniale motorki od50-125 , nie ma lepszych motorow w tych klasach niz Aprilia :(

www.125.pl

dzieki za adres, kiedys znalazlem ta strone i nie moglem jej puzniej znalezc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...