Skocz do zawartości

Motor enduro jako motor szosowy...?


Rekomendowane odpowiedzi

Mój tata chciał mi kupic skutera bo stwierdzil ze on tez by mogl gdzies jechac ale i tak wyszlo na moje z dt :twisted: i potem sam na niej jezdzil ;) teraz crki chce dosiac ale narazie to go zwodze a jak bedzie sytuacja bez wyjscia to ubiore go we wszystkie ochraniacze i nie sprobuje i zobaczy co to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia mi mowila ze mi skuter kupi to sie smialem,

no ja bym na skuter nie wsiadl z dobrej woli, najwyzej jakby to byl ostatni srodek transportu,

w ogole takie male skuterowate gowienko pali 5liter i jedzie 50km/h jak jest zablokowane, jak slysze takie cos pod blokiem to az mnie skreca, taka monotonia dzwieku bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

i tak caly czas, tylko bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

i bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

juz kosiarka lepiej chodzi,

na skuterze jezdzilem raz to odruchowo szukalem dzwigni od biegow i hamulca tylnego heheh, strac mnie oblecial jak nie moglem znalezc hyhy

odkurzacze sa dla dziewczynek bo one ciezko kapuja po co sprzeglo i biegi sa (zaloze sie ze zaraz jakas panienka z forum to znajdzie i mi pojedzie ;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym na skuter nie wsiadl z dobrej woli

Tez tak mowilem... lecz jak ojciec kupil Maxtera 125 to powiem szczerze ze mi sie spodobal ;) I jak jest ladna pogoda i sloneczko swieci to wole na skuterku latac niz na endurko ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj....

ANKIETA CO BYSCIE WYBRALI

SKUTER MASTERA 125 czy moze KTM EXE 125?

no bo ja bym sie nie zastanawial.... no chyba ze KTMik nie ma blaszki z tylu to wtedy w ostatecznosci zeby do sklepu pojechac, albo do kumpla w miescie gdzies, a tak to za cholere ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak jest ladna pogoda i sloneczko swieci to wole na skuterku latac

...po miescie w orzechu popijajac Red Bulla ;) , albo po zakupy do sklepu. Nie no jak dla mnie uzywanie skutera tak jak Plocho to spoko sprawa. Jak ja musze wyskoczyc DT na miasto to az mnie serce boli tak mi kostek szkoda. Skuter+Enduro - Tak , Tylko skuter - NIgdy w zyciu . Chociaz powiem wam ze chetnie posmigalbym tak jak chlopaki z onewheelteam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie do Jazdy po mieście squterki są spoko. I to nie prawda że palą 5liter bo palą 3-4max nawet po tuningu. Taki zestaw Sqter + Enduro/Cross moim zdaniem jest superrrrr.

a na motobazarze sie kupi nowe

Właśnie. Kto wybiera się na motobajzel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...