Skocz do zawartości

Szukam kompana na wyjazd do pracy w Skandynawii (czerwiec)


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

E, kurna, za szybko odkryliscie, ze pisze ta relacje :P. Tam jest jeszcze do cholery bledow :|. Prawie po chinsku napisane...

Qrde, zaraz mi zabraknie miejsca na zdjecia ;]. A przeca z Norwegii jest jeszcze tyle fotek do wklejenia :P.

Leza pisac...

 

Pozdro

 

DOPISEK:

 

Doszla kolejna stronka - czwarty dzien opisany :P. Na dziś mam dość ;)

 

DOPISEK 2:

Już jest piąty dzień i może dojdzie dziś szósty :P.

 

[ Dopisane: Środa Listopad 02, 2005 8:55 pm ]

Czolem!

 

Kto sledzi, ten wie. Kto nie, a jest zainteresowany informuje:

Relacja z wyjazdu do Skandynawii zostala ukonczona (jesli chodzi o tekst)!

 

http://republika.pl/zbyhu1/moto/skandynawia.htm

 

Jeszcze beda wprowadzal powoli poprawki, dokladal zdjecia do reszty relacji, gdyz od pewnego miejsca jeszcze ich nie zamiescilem.

Ale czytac juz sie w miare da :).

 

Jesli macie jakies uwagi, znajdziecie jakies bledy, to krzyczec :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jesli chcesz pracowac w Skandynawi to tylko w Szwecji,najlepiej przy zbiorze truskawek,Sezon truskawkowy rozpoczyna sie poczatkiem czerwca przez okres okolo 1,5miesiaca.Praca w akordzie 3 korony za litr.Ja przy dobrych zbiorach wyciagalem 50litrow na godzine.Plantacje truskawek znajduja sie w Landzie KRISTIANSTAD 100 km od Ystad tj NASUM,SoLLWESBORG,AXELTORP i w rejonie tych miejscowosci.Pracowalem przez 12 lat z poczatku jako fizyczny,puzniej jako BOSS.Przyjemne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzełku, kolega juz dawno temu wrócił z tego wyjazdu :P

Chyba nie doczytałes do konca :P

Ale może te onformacje przydadzą sie innym :D

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że to nowy temat i MZRider znowu się wybiera na północ :P

 

Zbierałem truskawki w Szwecji na Olandii (wyspa). Fajnie tam, bardzo ładnie. Szczegóły można zobaczyć na stronie:

http://www.easyriders.pl/szwecja.htm

 

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie każdemu może podobać się taka praca i stosunki panujące w "obozie".

 

Pozdrawiam

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Skubi Dubi Dub,jak bys dokladniej czytal tresc mojej informacji to wyczytalbys ze Szwedzi placili 3korony za  litr zebranych truskawek 3 lata temu byc moze teraz wiecej w co nie wierze.Ponadto od 40 do 50 koron za godzine.

Oj gdybyś przeczytał relację z ich wyprawy to byś wiedział że nie zbierali truskawek 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A dzieki za mile slowa :P

Az bym chcial napisac cos wiecej :P. Ale chyba wyczerpalem temat :P.

W wakacje Anglia lub znowu Szwecja, to bede mial o czym pisac :D.

 

Pozdrawiam

 

Jak Anglia to zapraszam do Plymouth, spanko i piwko zapewnione :D a miasto chyba jedno z ładniejszych w UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A praca sie znajdzie :D? To jade od razu :P.

A tak serio - wlasnie mam tam jechac z kolega, ktory ma najpierw zalatwic prace. Byl w Anglii w tym roku i ma pare kontaktow. Ale jak nie uda mu sie nic zalatwic na pewniaka, to jade do Szwecji, bo tam na pewno cos zlapie... :D Mam juz pare kontaktow. A w Anglii nic...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A praca sie znajdzie :P? To jade od razu :P.

A tak serio - wlasnie mam tam jechac z kolega, ktory ma najpierw zalatwic prace. Byl w Anglii w tym roku i ma pare kontaktow. Ale jak nie uda mu sie nic zalatwic na pewniaka, to jade do Szwecji, bo tam na pewno cos zlapie... :D Mam juz pare kontaktow. A w Anglii nic...

 

Pozdrawiam

 

Powiem tak, w ciemno jechać to lipa. Może kilka lat temu było lepiej ale teraz to co krok spotykam polaków którzy szukają pracy. Już nawet w tv gadają że za dużo nas tu przyjeżdża a pracy nie ma. Ja prauje w tzw.gównolandzie czyt.dom spokojnej starości :D

Ale czego się nie robi aby zdobyć wymarzonego sprzęta 8) , trzeba twardym być. Pracę załatwiłem poprzez agencje w PL więc ten problem miałem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie pochwalicie się zarobkami' date=' ile płacili itp. ? :buttrock: :buttrock:[/quote']

Mnie płacili 100 NOK za godzinę :evil: Malowałem domki i takie tam inne pierdoły :evil:

 

Prawdopodobnie pojade znowu do Norwegii, ale już wycieczkowo żeby zdobyc Nordkapp :evil:

 

Obiecałem sobie, ze tam wrócę i chciałbym w nowym sezonie tego dokonac :evil:

 

Urzekła mnie Skandynawia i wszystkim ją polecam :buttrock:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...