Skocz do zawartości

Yamaha dt 80 LC II 1994 r.


Rekomendowane odpowiedzi

1) Tylko raz nalałem Mixol do Hondy i tego żałuje... ( jak zobaczyłem co się dziele po tym "oleju" to mam dość :? )

2) Jak chcesz to zrób dozownik, ale ja bym temu "stworzeniu" nie wierzył... tym bardziej jak by był już naprawiany :roll: Mam możliwość zrobienia go w Hondzie, ale nie chce... zdaje sobie sprawe co może być jak by padł...

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy gazniku masz takie 2 lipne sruby ktore sa przykrecone po przeciwnych stronach takie jakgy...grzybki Very Happy je jak odkrecisz i dwie zwykle 10 nakretki bedziesz mial taka plytke' date='taka zwezke i ja wyciągnij.[/quote']

 

czy mozesz wyjasnic to dokladniej ? po ktorej stronie ? tam gdzie masz kranik palia czy po drugiej ?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimnym bardziej oczywiście.Jaką mieszanke stosować mixolu?Ja wlewam 1 nakrętke oleju mixol na 1 litr benzyny czy dobrze?Olej wlewam bezpośrednio do baku bo jak kupowałem koleś mi powiedział' date='że dozownik nie działa;-([/quote']

Jak chcesz zajechac motorek to lej mixol dajel.

Na zimnym silniku to nawet R2 zadymi wiec si enie przejmuj. Mieszanke rub 1:40

Gratulacje motorka bo nir ma to jak radośc z nowego sprzeta.

 

Co do rejstarcji to nie liczy sie ze jest 80 tylko czy była na motorower zaresjtrowana (w niemczech tak jest ) i wałek robi sie na przeglądzie.

 

Moim zdaniem troche dużo dałeś jak za taki stan. Za te pieniądze ja sprzedałem po remoncie kapitalnym, odblokowaną, ze sportowym wydechem i tuningu cylindra. Wszytko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lałem go do silnika w samochodzie.

:laughing: :laughing:

to sie nie nadaje, chyba ze uzywałes go do robienia mieszanki w Trabancie :mrgreen:

to musi byc specjalny olej do mieszanki paliwowej!! na opakowaniu najczesciej jest rysunek moto, napis 2T , syntetyczny lub połsyntetyczny....

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest od cholery oleji do mieszanki ,do 2 i do 4 suwów jest nawet podział ,ja mam Castrola i tobie też polecam ,pojedż do jakiegos sklepu motoryzacyjnego i poproś o olej do mieszanki do motorów 2 suwowych.

 

Co do oleju do samochodu to :lol: :lol: :lol: :lol:

 

P.S.Pamiętaj też o oleju przekładniowym!!! Bo nie wiadomo w jakim jest stanie i ile go jest więc radze wymienić,ale ostrzegam ja kupiłem 1l oleju Castrola do przekładni za 44zł więc drogi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam leje Shella Advence i juz :(

 

Najlepiej wymien wszystkie płyny po zakupie moto (

Dokladnie. Gdy kupilem mojego sprzeta odrazu zostaly zmienione plyny i dobrze bo w silniku mialem g*wno a nie olej :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paliwo się leje takim małym miedzianym koloru złotego kranikem benzyna leje jak głupia dlaczego wylatuje z tamyąd paliwo jak je zatrzymać?Co się stało?Jak odpale motor to ma wysokie obroty i z tego małego kranika w gaźniku leci mocno benzyna co robić POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...