Skocz do zawartości

"Myslalem, ze zdaze"!!!!!


Lunch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Jeszcze zdążę" to chyba jedna z podstawowych zasad panujących niestety na naszych drogach :/ Był chyba nawet o tym dawno temu felieton w ŚM.

Lunch kuruj się szybko, składaj Bandziora i wracaj na drogi ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz nas wiecej po glebach na 4um ;) ;) wspolczuje obrazen cielesnych i moto :?

 

btw: wczoraj w "karambolu" na tvn turbo policjant ostrzegal katamaraniarzy o tym, ze sezon motocyklowy juz sie zaczal, ze maja zwrocic baczniejsza uwage na motocyklistow. podawal, ze najczestszymi przyczynami kolizji z moto sa: niezauwazenie i zla ocena predkosci nadjezdzajacego motocykla w tym przypadku jak w morde strzelil sie zgadza... widzial, ze jedziesz wolno, ale myslal, ze wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku jak w morde strzelil sie zgadza... widzial, ze jedziesz wolno, ale myslal, ze wolniej...

 

No i kurka to co zauwazam na drogach to czesto jest tak ze jak widza ze sobie motocyklista jedzie wolno to wpychaja sie przed niego albo wyjezdzajaz bocznych uliczek - calkowita bezmyslnosc niektorych kierowcow. Pedza na zlamanie karku do czerwonych swiatel i ostro na nich hamuja aby potem postac minute nanich. Nie potrafia jezdzic plynnie zeby nie tamowac ruchu tylko gaz i hamulec, gaz i hamulec.

A do celu dojezdzaja czesto o minute wczesniej albo i nie od tych co jada plynnie. taki styl jazdy samochodziarzy niestety jest duzym zagrozeniem dla motocyklistow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o stylu jazdy to jeszcze jedne niebezpieczenstwo zauwazylem... kierowcy katamaranow czesto stawiaja sobie za cel pokazac ze moga wyprzedzic motocykliste... jechalem ostatnio nad jeziorko (po stosunkowo kiepskiej drodze - wyboje i dziury), sznurek samochodow z dwoch stron kiedy patrze ze koles za mna czaji sie zeby mnie wyprzedzic... wariat widzi ze nie ma miejsca ale mimo wszystko sie kantuje tak ze ja prawie na poboczu laduje ;) a pozniej (po wyprzedzeniu mnie) jedzie juz spokojnie zadowolony z siebie ;) Noz ku*wa myslalem ze kur*icy dostane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo stary wspolczucia ;) Szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia w walce z ubezpieczalnia... ja dzis zaczalem swoja batalie po piatkowej glebie.

Trzymaj sie, wazne ze zyjesz... acha i mocno przytul swoja dziewczyne... moja bardzo plakala jak do niej zadzwonilem, ze sie poskladalem... one to bardziej przezywaja niz my.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna tez sie bardzo przejela, tym bardziej, ze 9 lipca bierzemy slub. Szczescie w nieszczesciu, ze nic nie zlalamel, kolano mam dosyc mocno stluczone, napuchniete, ale mysle, ze bede smigal po parkiecie na swoim weselichu. A batalie z PZU zaczne juz od srody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolano mam dosyc mocno stluczone, napuchniete, ale mysle, ze bede smigal

ja bym ci radzil odwiedzic jakas prywatna klinike ! moj kumpel stlukl sobie kolano na treningu (zapasnik) w szpitalu powiedzieli, ze opuchlizna zejdzie i bedzie jak nowe... dosc mocno sie mylili, bo zaczela mu sie woda zbierac i babrac cholernie ! inny znajomy musial miec kolano na jakies nity (mial nawiercane itd...), bo mu "to cos ruchome" caly czas sie przestawialo (rzepka czy jak to tam - ja sie nie znam !)

 

wspolczuje bardzo ! a z kobietami tak jest - zawsze mocno panikuja ! (z jednej strony to dobrze !)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No facet miałeś kupe szczęścia, wracaj szybko do zdrowia. Ja ostatnio po nauczce z poczatu sezonu jak tylko mogę to kukam kto siedzi za kierownicą katamaranu. Jak widzę starszą osobę to dystans i ostrozność do obżydliwości, W sobotę z Łodzi wracałem, patrzę jedzie duzy autobus wychylam się przed nim ciężarówka, myślę spoko poczekam z naprzeciwka musi być czysto. Za chwile na zderzaku siedzi mi biała łada z jakimś dziadkim za kierownicą. Zjechałem grzecznie a gościu dawaj wyprzedzać, facet w audicy z naprzeciwka chyba norobił w gacie. Załapał pobocze aż sie zakużyło. Ciekawe gdzie jest ta granica, od kiedy dać się wozić zamiast prowadzic samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz kasku to Ci zdejmowac nie powinien az do przyjazdu karetki.

 

Niestety nie masz racji, kask mozna (i nalezy to zrobic) zdjac bezpiecznie - mozna sie tego nauczyc na kursach pierwszej pomocy organizowanych przez PCK - polecam koszt niewielki , a pozniej nie bedzie sie patrzyc bezczynnie jak umiera kolega lub dziewczyna.

 

p.s.

trzeba bylo polozyc sie do szpitala na 7 dni wtedy koles bylby udupiony po calosci (moze nadal jest taka szansa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw. Bedzie dobrze. Motorek sie kupi. A tamtego Lanosa niech rdza wpier... razem z właścicielem. A na takie stresy jest jedno najlepsze wyjscie - wsiadaj w pociąg i przyjeżdżaj do mnie. Leją tu w barze niezłe piwero! Mmmmm....!

Pozdrowienia!

Ozz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lunch gdzie to było w Mysłowicach? Żebym na tego palanta w Lanosie uważał 8O

Wracaj do zdrowia i pomyśl że pewnie za niedługo nowego sprzęta kupisz.

 

A propos czy ta policjantka to taki wielki kawał baby z warkoczem? Jeżeli to ta sama to faktycznie jest bardzo w porządku i stara się pomóc.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...