Skocz do zawartości

Drawsko 20-22 maj,opinie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja niestety byłem tylko jako obserwator z poziomu jezdni ;) ale mi się podobało. Duuużo ciekawych maszyn (łącznie z klasą super super mini - kto był to wie) świetna atmosfera i pogoda też była ok (przynajmniej do późnego popołudnia). Muszę odzyskać kabel do cyfrówki to zapodam kilka zdjęć i filmik z bodaj 5-letnim szkrabem kręcącym bączki na małym crossie ;).

Piotrek, trzeba było jechać choć zobaczyć jak ja. Daleko nie mamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż byłem tam jako zlotowicz...

Atmoswera odbiegała nieco od tego do czego przyzwyczaiłem się dotychczas..

Fajna muuza.Brakowało jakichś konkursów na samym zlotowisku i jakiegos głosu przewodniego nawołujacego do zabawy.Trochę za dużo kolesi pilnujących "porządku" i psujących zabawę.

 

Ogólnie rzecz biorąc , zlot mógł sie podobać...niestety to chyba nie moje klimaty..muzyka jak i cała zabawa kończyła się około 2 w nocy...atmoswera troche drętwa w porównaniu do innych znanych mi zlotów. Było wielu "motocyklistów' którzy swoje sprzęty wyciagaja chyba tylko raz na ruski rok i w ogóle nie czują klimatu...

 

Miałem wrażenie,że za tą grubą, jak dla mnie , kasę wybrałem się na piknik nad jeziorkiem...a oczekiwało się raczej czegoś więcej.

 

Pozdrawiam.

 

P.S Pokaz erotyczny na niezłym poziomie.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo się podobało

Świetna pogoda pierwszy raz nie padało

Świetni ludzie Klaus czy my się spotkaliśmy w końcu czy nie?

Sporo naprawdę interesujących maszyn mam na myśli HD

Parada Włoskich sołdatów coś dla plecaczków świeże włoskie mięso

Bardzo ładne i przyjemne plecaczki

Kurna, czego więcej chcieć a pyszny był ten erotyk szoł szczególnie ta jedna czarnulka (bez tatuażu na dupci widać ,że ona to lubi bardzo ciekawa osobowość )

Pozdrowienia dla wszystkich chłopaków z v2 dzięki za podwójne śniadanko i niezłą impre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Byłem pijany 2 wieczory. O rany.

Impreza była O.K. Jednak ten przejazd na miasto i 2 gdzinki tam a potem powrót to przesada 9pivko lub 2 i motor rozwalony widziałem a nawet 3 motocykle). Ale kumpel - Adam z V2, mówił, że taka umowa była z miastem i policją żeby miejscowi zobaczyli trochę maszyny. Rozbiłem namiot na przeciwko hamownii więc jak ktoś widziałÂ tam Drifterka (były 2 mój i kolesia z bydgoszczy) i rozmawiałÂ z tamtejszymi ludzmi to napewno rozmawiał zemną.

Co do ertyku to niemam zdania bo rozbieranie pań wolę robić osobiście i tylko taki sposób mnie satysfakcjonuje.

Muza była o.k. - jednak czegoś było w tym wszystkim brak - chyba tego że było to jakieś taki rozbite i przezto mogło się wydawać nudne. Konkuercje czysto frajerskie jak siłowanie się na rękę - to żenada dla nie.

Ale przeciąganie liny, ubieranie zaciasnych spodni to spoks.

Ogólnie 4 z minusem,

Pozdrawiam

w sobote lece pod zieloną górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kLAUS a czy mógł bys sie wypowiedziec w temacie czy pilismy razme czy nie - bo jak ju zpisałem razem z panem starszym bylismy przekonani ze koles z któym ładowalismy browary to ty - ale w niedziele rano przed wyjazdem cos nam sie wydało ze to chyba jednak nie byłes ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez sie spóżnilismy i pod namiotem nikogo nie spotkalismy - sam nie pamietam jak to dokładnie było ale spotklaiśmy facet na choperze i stwierdzilismy ze to napewno klaus - widac wizja wspolnego napicia sie przeszkodzila mu poinformowac na ze nie jest klausem - a moze mowił ale my tego nie pamietamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten przejazd na miasto i 2 gdzinki tam a potem powrót to przesada

Ale panowie dzięki temu naprawdę fajnie to wyszło. Taka parada była super! Dopiero wtedy było widać ile jest wszystkich zlotowiczów. Nawet starym babciom się podobało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zloty V2 jezdze od 4 lat. W Drawsku bylam tylko w sobote na paradzie. Mysle ze zlot byl bardzo udany chociaz brakowalo tam tego klimatu jaki mial Lubasz

 

Klimat to może i był brakowało tubylców tego tłumu jak na przyjazd papieża .Ale organizowanie zlotu na zadupiu ma swoje plusy . ;) ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...