Skocz do zawartości

Serwis o CZ CROSS!!!


Rekomendowane odpowiedzi

raz ktos podobno widzial ogloszenie w Gieldzie MOtocyklowej

Jeślichodzi o tego kogoś to byłem ja,a pozatym goście bodajże z Częstochwy sprowadzją do polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko prosze zlikwiduj to że jak np. wchodze do download to prosze się zalogowac

 

"skrypt zainstalowany na stronie dziala w okreslonym systemie i nie ma czegos takiego jak na forum, ze jestes zalogowany, przegladajac strony forum, tam niestety musisz sie ponownie logowac, wychodzac z systemu logowania"

 

 

napisz coś o CZ 125 /519

 

"Spokojnie...wszystko w swoim czasie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję abyście zrobili galerię oryginalnych części CZ CROSS. Chodzi mi o to że w tych maszynach spotyka się dużo patentów i teraz gdy kupiłem CZ CROSS nie do końca wiem czy niektóre części są orygnalne a tak mógłbym bez problemu to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze wrescie cos takiego powstaje, ja by cos słuze pomoca :banghead: juz smigam na cz 125 drugi sezon i cały czas mnie zaskakuje 8O ostatnie moje regulacje gaźnika zaowaowocowały jazde na jedynm kole na pierwszym i drugim biegu 8O :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, stronka jest naprawde przednia, tylko moim zdaniem powinniście zamieścić więcej filmów!! Wszelkiego rodzaju wejścia bokiem, jazda na kole, hopy itp. Takie klipy wideo powinny ukazywać potencjał tego motocykla, tak jak na filmiku z "docieraniem" ;) . Zrywa na kilka metrów nie jest tak excytujący jak lot w powietzu albo ładny pion lub dobre wejście w zakręt!! Tym bardziej że w necie ciężko jest znaleść wiadomości o CZ Cross a tym bardziej filmy. Pozdrawiam i czekam na nowe klipy!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nowe filmy sie pojawia - przynajmniej ode mnie, ale wiadomo ze trzeba znalesc na to troche wiecej czasu,(sesja i te sprawy) szczegolnie ze moja cz stoi 35km od mojego domu, ale zamysl na film juz jest dawno, narazie zapowiadam ze na pewno beda hopy, chociaz zawiasy w cz sa takie sobie to i tak troche polatamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...