Skocz do zawartości

Ciekawa aukcja - Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

PatriX napisał:

Nom świetna sprawa to moto Za takąkase boshe TYLKO BRAĆ Nawet jeśli kradziona Masz dowód zakupu na allegro i Ciebie to nie interesuje jakiego pochodzenia jest :) A jeśli nawet to na części zabrać i tak siena tym zyska sporo Bym miał kase to bym łyknoł odrazu

 

Bez komentarza....

Jakbys sie czul gdyby tobie ktos moto ukradl ? I potem sprzedawal za psie pieniadze na allegro ? Chyba' date=' ze masz tyle kasy, ze jedno moto w ta, drugie w ta to dla Ciebie nie problem...

 

Pzdr

_________________[/quote']

 

Ja tylko żartowałem ale widze że co niektórzy sięna żartach nie znają... Wiadomo że kradzionego moto bym nie kupił ... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zart

ta, pewnie, twoje posty to są wogule żarty.

jeslio kradzione z salonu, to jak gosciowi z salonu ukradna , idzie z papierami na policje, tam spisuja te wszystkie raporty czy jak im tam, w tym numery na ramie.

no jesli dojda do tego kto ukradl ten motor i go sprzedal to przyjezdzaja do ciebie zabieraja motor i nie obchodzi ich ze mu zaplaciles, jeszcze moga ci za paserstwo przywalic, nawet jak nie wiedziales ze kradzione, to jednak wspierasz sprzedaz kradzionego i jestes paserem, a o kase mozesz sie ubiegac tylko w sadzie, jesli nie wiedziales ze byl to sprzet kradziony, do tego jest ci potrzebna dobra opinia policji ktora prowadzi ta sprawe ze nie jestes paserem i byles nieswiadomy, wtedy gosc musi ci oddac kase jesli nie powiedzial ci ze motor jest kradziony bo wtedy zlamal "zasade uczciwosci handlowej", ze nie wolno klamac kupujacemu, troche skomplikowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zasade uczciwosci handlowej", ze nie wolno klamac kupujacemu
to jakieś 3/4 ludzi z allegro sprzedających moto powinni zamknąć ;) często się zdarza że moto jest teoretycznie po remoncie całego silnika a praktycznie jak wogule było coś zrobione to jakaś drobnostka kupujemy wtedy i za kilka dni wychodzi zong (dobrze to zrozumiałem ?? )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta' date=' pewnie, twoje posty to są wogule żarty. [/quote']

 

Popierwsze drogi kolego najpier naucz sie pisac (wogule) a pozniej mnie obrazaj. A ta aukcja faktycznie moze byc zartem, lub proba nabica sobie komentarza za sprzedaz drogiego przedmiotu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta aukcja faktycznie moze byc zartem, lub proba nabica sobie komentarza za sprzedaz drogiego przedmiotu......

no nie wiem czy komuś opłaca sie nabijać komentarz za 150zł (bo tyle wynosi prowizja od sprzedarzy tego motocykla)

Jak chcecie wiedzieć o co chodzi to po prostu do niego zadzwońcie zamiast rozważać na forum czy motor jest kradziony czy składany w wiejskim garażu z chińskich części ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...