Skocz do zawartości

Enduro Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

No z nieba mi spadacie dosłownie :D

Mieszkam na Sępolnie. Chętnie..... bardzo chętnie z kimś pojeżdżę. Własnie wróciłem z samotnej przejażdżki. Zamiast toru w Jeszkowicach proponuję poligon za Koroną, świetny, znakomity!!! :D Ale najważniejsze żeby wspólnie pojeździć.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY???? Może jutro?!?!? Odbiór!

 

Fotki z tego poligona

http://rajdy.mercedes.wroc.pl/2005/zawarto...azdu%202004.htm

http://rajdy.mercedes.wroc.pl/2005/zawartosc/zdjecia.htm

 

No może nie jutro bo nauka wzywa... Ale po wtorku jestem bardzo chętny jak i 3 moich innych qmpli :D

Edytowane przez kruszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie jutro bo nauka wzywa... Ale po wtorku jestem bardzo chętny jak i 3 moich innych qmpli :D

 

 

KURDE CHLOPAKI NIO ZCHECIA ALE TO DLAMNIE ZA DALEKO A POZATYM MAM 16 LATEK I MNIE RODZICE NIE PUSZCZĄ TAKZE NICI Z TEGO ALE JAK COS ZAPRASZAM NA TERENY W OKOLICACH ŚLĘŻY....WTEDY BYL BYM NAPEWNO JAK COS TO JESZCZE SIE ZGADAMY......... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
]KURDE CHLOPAKI NIO ZCHECIA ALE TO DLAMNIE ZA DALEKO A POZATYM MAM 16 LATEK I MNIE RODZICE NIE PUSZCZĄ TAKZE NICI Z TEGO ALE JAK COS ZAPRASZAM NA TERENY W OKOLICACH ŚLĘŻY....WTEDY BYL BYM NAPEWNO JAK COS TO JESZCZE SIE ZGADAMY.........

 

Nie krzycz i wyłącz proszę ten capslock.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wybiore sie w weekend na poligon za Koroną. Można tam jakoś polami dojechać z Wojnowa??

 

Chyba nie... :D

 

Na weekend moglibyśmy się spotkać i wybrać na tor do Jeszkowic. Było by tak z 5-6 osób na moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dojazdem na poligon polami raczej jest problem. Dużo ulic po drodze, wylotówka na Warszawę itp. Woojo, to Ty śmigasz po wałach na Wojnowie KTM'em? Widzę czasem taki sprzęt, gdy gram w piłkę na boisku przy wałach.

 

Zamiast toru w Jeszkowicach cały czas proponowałbym poligon, bo jest po prostu 100 razy lepszy. Teren jest ogromny, jest gdzie poszaleć. Hopek macie kilkanaście do wyboru, leśne drogi, piach. Czego dusza zapragnie. No ale najważniejsze to się jest spotkać. Bo tak przez neta możemy się przez pół roku umawiać. Dlatego idę na kompromis i tam gdzie chcecie to się spotkajmy. A potem będziemy myśleć :D Hehe, pozdro! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skłaniałbym się ku sobocie o 11:00. Z tyłu Korony się spotkamy?? Idzie tamtędy droga i jest zjazd w lewo na parking do Korony/Castoramy, to nie wiem czy gdzieś przy tym skręcie jest miejsce by stanąć na chwilę i się spotkać... lub też jadąc tą uliczką za Koroną dojeżdża się do przejazdu kolejowego i tuż przed przejazdem jest po prawej żwirowy plac. To może tam? I niech więcej ludzi się zgłosi :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chlopaki sadzicie o tym motorku bo mi sie strasznie podoba nawet jak na ten rocznik .........ale niemoge cos wujka namowic(mlody wujek ehehe prawie jak brat) .......skarzy sie na jego moc ale niechodzi mu oto ze jest zasilne bo by sie wczul z czasem a pewnie ta crka ma z 50 km.......chodzi mu oto ze duzo pali....bo napewno przy wstawianiu bieze z 8 literkow mojemu jak wstawiam a mam 125 to potrafi 7 lyknąc na 100km............doradzcie cos ....napiszcie jakie jest wasze zdanie..........dziex .....pozdro

 

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102749564 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie dam rady w sobotę ale niedziela aktualna więc jak komuś pasuje to mozemy się spotkać o 11 na tym placu przy Koronie, o krórym pisał Skubi i ruszyć na poligon.

 

ja sobota raczej na 80% na poligonie będe lub na torze w wilczym Jarze

 

Gdzie jest ten tor w Wilczym Jarze? Chętnie bym sie tam wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj w niedzielę właśnie o 11:00 gram na Wojnowie mecz :crossy: więc mi nie pasi wtedy.

Tor w Wilczym Jarze jest w sąsiedztwie Obornik (Oborników?) Śląskich. Gdybyś dojechał do Obornik(ów) to już Cię miejscowi poprowadzą do celu. :buttrock:

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...