Skocz do zawartości

Pomocy !!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

elo jak myslice mam ten "tuningowy" tłumik w simku z allegro.. i on ma wolny przelot?? hyba tak?? a tłumienia to hyba musi miec w srodku wydechu? bo jest jakis poszezany i spawany orginalnie:) a przełozyc przezniego drutu sie nie da bo prubowalem go przeczyscic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo jak myslice mam ten "tuningowy" tłumik w simku z allegro.. i on ma wolny przelot?? hyba tak?? a tłumienia to hyba musi miec w srodku wydechu? bo jest jakis poszezany i spawany orginalnie:) a przełozyc przezniego drutu sie nie da bo prubowalem go przeczyscic

Ten wydech to fotomontarz on ma normlane przegrody w dyfuzorze a końcówka ma tylko małą rurke od strony wylotu - czyli porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncówka pierwsza klasa a spawy jak w takim prawdziwym tyningowym do crosówek

Takie bylo zamierzenie a spawami mnie kumpel naprawde zaskoczyl, jak chce to potrafi (niestety na dyfuzorze sie nie staral ;) )

A tak propo to na czym sieon tak właściwie trzyma?

Trzymac to sie on dopiero bedzie. Czekam na cylinder i dopiero jak do niego przykrece dyfuzor zrobie mocowanie do koncowki (zeby wszystko w 100% pasowalo)

 

Kuba opowiadaj z czego ta pucha była , i jaką spawarą to spawałeś?

Z kwasoweczki wszystko (Scianka chyba 1,5mm), lacznie z ta rurka co idzie w srodkue (tyle ze ona oczywiscie ponawiercana ;) ) . Spawane bylo z tego co wiem gazowo, ale spawarka za ponad 10000zl :cry: . W srodku oczywiscie wata szklana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka naprawde pierwsza klasa  Sam musze do TS jaką przelotówke obczaić.

:oops: :oops: :oops: Naprawde az milo sluchac ;) . W Ts-ce przelotowka jest obowiazkowa bo orginalna po zastosowaniu zestawu tuningowego powoduje ze silnik kreci sie o okolo 2-3tys obr/min mniej 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...