Skocz do zawartości

Pomocy !!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

no to moze sobie zrobic tlumik z puszki od WD40 ,  

na www.dt125.de pokazuja jak to zrobic  

do puszki wsadzasz wate, a w srodek rurke przelotowa  

zgadza sie?

Probowalem i sie udalo :lol: . Kumpel na tym jezdzi. Tyle ze jest maly problem, a mianowicie jak to wszystko pospawac do puszki po sprayu?

 

Kumpel teraz pospawal mi genialna koncowke z kwasowki. KOszt materialow 30zl, a wygladem w sumie dorownuje tuningowym koncowkom. Moge zrobic fotki tego wynalazku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować (no chyba że masz kase) ja u siebie ostatnio wymieniałem i wsadziłem wełne mineralna (używają tego na budowach do ocieplania) bo wyczytałem że to też sie nadaje a mam tego pod dostatkiem.

no ta wata do wydechu i to czym ocieplają rury to dokładnie to samo, tylko jest problem bo już przestali tego używać do ocieplania i raczej trudno jest to dostać gdziekolwiek. trzeba chodzić do piwnicy i rozwalać rury żeby sobie wydech wytłumić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze jest maly problem, a mianowicie jak to wszystko pospawac do puszki po sprayu?

 

na puszcze masz gwint... wiec mozesz po prostu dopacowac jakas nakretke od laczenia rur czy cos podobnego,do tej puszki bedzie trudno przyspawac ale do nakretki na bank lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na puszcze masz gwint... wiec mozesz po prostu dopacowac jakas nakretke od laczenia rur czy cos podobnego,do tej puszki bedzie trudno przyspawac ale do nakretki na bank lepiej

 

Można też znitowac jak w orginalnych końcówkach jak np tu http://www.bikepics.com/pictures/352825/

Co do puszek to taka od WD troche mała jest ale sa takie duże spraje 400ml albo silikony. Z nich można całkiem cichą końcówke zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowalem z puszki z jednego powodu- trwalosc. Taka puszka gnie sie jak glupia i jedna niefortunna glebka, po ktorej zostaje wstretne wgniecenie. Za to kwasoweczka (Scianka ok 1,5mm) ma pod tym wzgledem przewage, pozatym te piekne spawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczysciłes dyfuzor żeby było wiecej mocy a poprzez zapchanie tłumika druciakiem torche do przyblokujesz jak bedziesz miał czaś to zrób pożądna końcówke a na pewno poczujesz efekt.

No wlasnie :? . To taki tuning zeby sie pochwalic kolegom: Ty mam motor po tuningu. Odblokowales dyfuzor, ale co z tego skoro spaliny blokuje koncowka? Koszt budowy naprawde fajnej koncowki z kwasowki to 35-40zl elementy+ robota (pospawac trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...