Skocz do zawartości

Moja nowa VFR !!!!!


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dzisiaj miałem tłumik przykręcony do swojej VFR. Ten o, którym wczoraj wspominałem.

 

Gada jakoś o tak.

http://twobros.com/Cust_Service/Sound_Clip..._VFR750-TBR.wav

 

W sumie spoko.

Na pewno przyznacie mi rację, że oryginalny tłumik jest cichy i głownie słychać "Nasze Koła" gwiżdżące zamiast konkretnego basowego gangu. :P

 

Jest tylko jedno ale. Nie podobal mi się wygląd motocykla z tym tłumikiem. Kończył się na wysokości błotnika i jakoś tak mi to nie pasowało. Może to kwestia przyzwyczajenia do oryginału ... Jeszcze się zastanowię. Mogę ten tłumik kupić bardzo tanio, jest używany w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Z tego co widziałem to był aluminiowy.

 

 

A tu zdjęcie ... tylko ten w "Carbonie"

 

http://www.vfrdiscussion.com/forum/index.p...cmd=si&img=1566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gada jakoś o tak.  

 

w sumie klang ma fajny,mi sie podoba.

Co do jakosci pozatym nie moge nic powiedziec.

 

 

 

 

SirAdam

 

 

Wydaje mi się, ze firma TERMIGNONI to konkret. Tłumik jest oryginalny z atestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RC46 i założyłem IXIL'a owal racing, nie mówię że jest super hiper i nic lepszego nie ma ale naprawdę daje niepowtarzalny dźwięk.

Nie zamierzam się nim ścigać więc nawet jeśli skradł mi pare koni to trudno - w porównaniu z oryginałem to niebo a ziemia (oczywiście jeśli chodzi o dźwięk) a głównie na tym mi zależało. Lubię jak motocykl ładnie gada :twisted:

Oczywiście kupiłem używany - bo nowy to masakra cena ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam
Oczywiście kupiłem używany - bo nowy to masakra cena ... :P

 

 

hehe,no nie przesadzaj ;)

Masakra to jest "Akrapovic" 8O

Ich ceny sa niepowtarzalne, ale jakosc jest 1A

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,no nie przesadzaj  

Masakra to jest "Akrapovic"  

Ich ceny sa niepowtarzalne, ale jakosc jest 1A

 

Może mnie nie zrozumiałeś ;) - chodziło mi że ceny nowych sa przegięcie.

IXIL nowy nie zalicza się do najdroższych. Nowy można już kupić za około (+/-) 900 zł. na www.tlumiki.pl

Wiem ,że "Akrapovic" to już naprawdę przesada, no ale za jakość się płaci... niestety cena 2600 to już nie na moją kieszeń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam
... niestety cena 2600 to już nie na moją kieszeń :P

 

 

ani nie na moja :cry:

dlatego zostaje przy seryjnym.

Taki juz jestem, albo wszystko ,albo nic ;)

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego jeżeli jeżdzisz motocyklem o wartości 40 tyś zl i jest to supersport, to taki tlumik "Akrapovic" jest jak najbardziej na miejscu, ale jakoś nie pasuje mi, jak jeżdzisz motocyklem, w którym wartość tlumika to 20 % ceny motocykla. Chyba nie oto chodzi. Oczwiscie bez urazy do "Akrapovic", bo każdy wie co to za firma, ale do VFR jakoś by mi taki tlumik nawet nie pasowal. Szukam tłumika do 1000 zeta, można w tej cenie kupić dość fajnego SCORPIONA z atestami, głośnego itd, ale nie mam na jego temat żadnych opinii, a wiecie jak to jest zreklamami.

 

 

Pozdro i 3mk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj po wielkich namysłach kupiłem głośniejszy wydech.

 

Termignoni chodzi i wygląda bardzo ładine. Jest dłuższy niż oryginalny, a kończy się mniej więcej na wysokości tylniego błotnika. Jutro postaram się wrzucuć jakieś zdjęcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...