Skocz do zawartości

Tor Poznań - trening we wtorek 17-ego maja!


Rekomendowane odpowiedzi

Cos pechowo z tym wyjazdem na tor: za pierwszym podejsciem maniek mial szlifa ,za drugim padało a Maniek mial szlifa jak wracał za trzecim jak wyprowadzilem motocykl z garazu to zatrzasnołem w srodku kamere ktora mialem nagrac nasze jazdy , dokumenty i kase - juz mialem nie jechac ale tak sie wkorwilem ze porzyczylem od kumpla 100 i pojechałemna tor bez paierów :banghead:

Pośmigalismy sobie extra- pogoda dopisała - oponka pozamykana :)Na poczatku było mało ludzi wiec przyjemnie sie jeżdziło potem zjechało sie wiecej maszyn i czasami trzeba było ogladac sie za siebie zeby nie zajezdzadz drogi trenujacym zawodnikom . Z tym wyprzedzaniem tez nie było najgorzej - pare osób mnie wyprzedziłoaleja tez kilka wyprzedzilem.

Nastepnym razem wezme kaerke to nakrecimy nasze wyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta pogoda wystraszyla, a pozniej zapomnialem :banghead: moze i dobrze - tylko bym wam pewnie przeszkadzal... (choc z drugiej strony foty z jazdy byscie mieli !)

 

p.s. - za tydzien tez jedziecie ? moze w koncu sie pojawie (zamiast tylko pisac... - zaczyna byc mi wstyd !)

 

p.s.2 Pablo teraz kumam ta naklejke na twojej blaszcze - niezle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na mete tuz za Pawelecem - wiec pewnie nie było żle

no to SUPER :lol: może powienieneś pomyśleć o udziale w zawodach chociaż tak raz się sprawdzić w amatorach jak to właściwie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUZIPOWER a byl taki koles ze Srody Wlkp na takiej cbr 600f Bialej. moze znasz...

troszke mnie to zdziwilo ! ja nic nowego w tym sezonie nie widzialem ! pytalem sie kumpli i oni tez nie slyszeli o bialej cebrze ! (choc raz mi smignelo cosik w oddali bialego, ale uwazam, ze to byl FZR - ale moze to wlasnie byl ten koles ! moto bylo troszenke naklejkami poobklejane....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przyznam sie ze tez bylem we wtorek na torze, poogladalem troszke i sie napalilem. Bylo bardzo malo zawodnikow, jezdzili praktycznie sami amatorzy. Raz kozie smierc-trzeba bedzie sprobowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem że Grandys organizuje treningi weekendowe, koszt 600zl
treningi grandysa sa fajne bo sie dowiesz co robisz zle i co masz zrobic zeby bylo lepiej

ale serio 600 zl ? chyba to jest nieoplacalne ! 300 zl to uwazam za duzo ! wole 10 razy pojechac indywidualnie i wy mi powiecie co robie zle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak troche pojezdzisz na torze to zrozumiesz dlaczego warto dac te 600 zł za trening- pod warunkiem ze ma sie 600 ;)

 

podczas wtorkowych treningów nikt nie powie ci co robisz zle czy dobrze wchodzisz w zakrety czy dobrze składasz sie na kolano. Ja podaczas wtorkowych jazd nie staram sie scigac z inymi uczestnikami tylko próbuje na róznorodne sposoby wchodzic w zakrety - odszukac ten optymalny tor jazdy -przy kazdym zakrecie patrze na licznik i porównuje czy udało mi sie wziac zakret z wieksza predkoscia z wiekszym wyłozeniem niz poprzednio -czasami sie udaje a czasami kompletnie zle wybiore tor jazdy -trace predkosc itd. A podczas takich treningow za 600 to jedziesz za fachowcem ktory pokazuje kiedy wychamowac przed zakretem , jak sie włozyc jaki jest optymalny tor jazdy i predkosc w kazdym zakrecie itd- wg mnie warto dac te 600 zł - tylko ze niestety mi nie pasuje zaden z terminow w ktorych organizuja te treningi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...