Skocz do zawartości

Honda nx125


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to znowu ja ;) Znowu mam pytanie odnosnie motocykla. Albowiem obok mojej stolicy Redzikowa lezy Słupsk ;) I tam jest taki salon (z vicaso teamu) i tam pewien mily Pan szuka dla mnie jakiegos enduro 125 (a raczej pyta czasem czy ktos nie ma na sprzedaz). Dzis poszedlem tam znowu jak co tydzien i ........ stala tam ona. Honda nx125. Jedyne co o niej wiem, to ze jest to 4suw, i ze jest z 93 r. Mily Pan odpalil ja przy mnie i pojedzil chwile. Silniczek zaskoczyl po paru sekundach, na poczatku lekko gasl, lecz chwile pochodzil i na luzie juz ladnie sobie chodzil (nawet rowno :D . Piekny bas wydobywajacy sie z tlumika robi wrazenie. Przyjemnosc ta kosztuje 4200zl. Tylko kurde zapomnialem spytac czy zarejestrowana juz w Polsce (jedyne co wiem to ze poprzednigo wlasciciela pare razy zlapala policja za jazde bez prawka i kupuje sobie 50, a ze sam nie zdazyl jej przerejstrowac, tylko nie wiem czy z zagranicy czy z kraju). W stanie ogolnym jest dosc srednim. Widac ze moto troche stalu na swiezym powietrzu (rdza w niektorych miejscach).

 

I teraz rodzi sie pytanie, jak z moca tego, czesciami, jazda w terenie czyms takim etc. Prosilbym o wszelakie informacje na temat moto ;) Czy cena za ten rocznika nie za wysoko, czy w sam raz itp :P

 

 

Pzdr

 

Ps. a tak to wyglada (niestety telefonem :/)

Honda.JPG

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ogolnie motorek wyglada fajnie..orginalne malowanie i jakos zadbany :D .Ale mysle ze za te pieniądze znajdziesz cos lepszego... jezdzilem Nx-eM 125 ale 2t i naprawde zrobil na mnie wrażenie !!naprawde fajne odejscie ma! rocznik 86 chyba zarejestrowany na motorower, stan silnika OK, ale wygląda ch*j*owo !! poobdzierany i wogule , bez plastika bocznego, szyta kanapa! cena : 2100zł

co do tej nx od ciebie , to jesli chcesz 4t.... i jezdziles tym to spoko,ale jawole2t, dlatego szukałbym jakiejs dt, etx, czy czegos innego, za te pieniądze.

pozdrawiam

 

 

edit : zapomnialem odpowiedziec na twoje pytania ;)

 

myśle ze moc nie bedize wielka... nx 2t ma pewnie kolo 28km a 4t ? pewnie cos jak dr125, częsci są -honda , hmm jazda w terenie nie bedzie napewno taka jak na dt , ale napewno lepsza niz na pegaso,bo jest duzo lżejsza[ przynajmniej tak misie wydawalo jak jechalem]

cena wydaje mi sie wysoka... tzn. za te pieniądze wolałbym co innego, a czy za tego tyle warto ..sam nie wiem, oblookaj dobrze, jak ci sie podoba to kup,

pozdrawiam raz jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke ja sobie cenia !! Zdecydowanie za drogo moim zdaniem !! Ogolnie mialem ze sprzetem stycznosc , calkiem fajny , bardziej na asfalt (miasto :lol: polansowac sie-jak ten gosciu z Pily ) :D choicaz w terenie tez bys uradzil , waidomo nie zbyt hardcorowym ;) . Osobiscie szukalbym jakiegos sprzetu bardziej na teren , chyba ze mialbym uprawiac nim turystyke asfaltowa. Ogolnie sprzet to taki maly endurowaty turystyk ;) jezeli do lasu i nad jeziorko lesna/polna droga to starczy. Pozdro.

 

P.s. jak nie bedzie zarejestrowany to ja bym nie bral... dojda jeszcze nie male koszty rejestracji . Zobacz ile takie moto stoi u naszych zachodnich sasiadow www.mobile.de , i licz sie z ew. klopotem z dostepem do czesci bo wiadomo nic nie jezdzi wiecznie... A z ta gadka ze wlasciciela zlapali bo jezdzil bez prawka to bym uwazal ;) sprawdz dobrze moto pamietaj bez napalania sie bo nie zauwazysz polowy wad/brakow etc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to chyba z kosmosu 8O . Ja Dt125r 96' za 4000zl (mozna powiedziec ze z nowym tlokiem :D ) w super stanie wizualnym i po zdjeciu cylindra sie okzalo ze silnik tez rewelka. Ciezkawy 4suw 125cc z mala moca i jedna tarcza. Nie brzmi to dosc apetycznie. Za 3000zl mozna kupic Aprilia Tuareg Rally 125 (mam namiary) ktora jest praktycznie pod kazdym wzgledem lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem Honde mbx? czy tam nx w kazdym razie cos z X 125 w moim miescie, koles ktory ja ma wybral ta druga opcje jezdzenia na motocyklu tj. szpanowanie, sprzet moim zdaniem nie nadaje sie na teren tylko na polskie dziurawe drogi, male te koleczka sie wydaly i w ogole sprzet jakis dziwny, albo przez to ze klient taki amator w terenie to mi sie wydalo ze motor do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Was jaka powinna by cena by nie przeplacic ? :D

 

Aha i jak to sobie radzi np w porownaniu do dr125 ? Moc czegos takiego jest mniej wiecej taka jak "jamy" dt lc2 ? :D

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli masz tyle pieniędzy to nie zastanawiaj się nawet nad takimi motocyklami tylko idź klasę wyżej! Ta honda to raczej jakieś Fun-duro nież enduro na co wskazuje wiele czynników zewnętrznych. Ja w tej cenie polecę ci yamahe dt 125R! Jeśli wolisz 4t to pozostaje ci suzuki dr 125 lub honda xl 125 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...