Skocz do zawartości

polerka ramy-podejrzane


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej weź ze sobą kogoś kto sie na tm zna, niech obczai wszystko.

 

Takie okazje to niestety często miny, jak wielu z nas sie już przekonało okazji nie ma. Są tylko powypadkowe motocykle zza granicy, robione na szybko i sprzedawane jako stan idealny w Polsce. Dopiero po pewnym czasie wszystkie usterki wychodzą na jaw.

 

Zawsze możesz komputerowo sprawdzić czy rama nie była bita.

 

PZdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko dodam od siebie co następuje:

 

po pierwsze primo 6-teczka była prawie cała malowana :!:

 

po drugie primo jak się nie mylę to roczniki 2001 to były jeszcze 600 a nie rozwiercone do 636 jak sugeruje naklejka :!:

 

konkluzja jest taka: według mnie w tym wypadku rama w polerce jest podejrzana :!: a sprzedawca coś mataczy :twisted:

 

pees. ale mogę się mylić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ,że polerowaną ramę należy traktować jak silikonowe cycki u dziewczyny to znaczy jak chcesz ostrej zabawy i dobrego wyglądu to się decyduj na zakup a jak chcesz się żenić i aby laska rodziła ci dzieci to nie kupuj ha ha ha

P.S polerowana rama to drogi dodatek bo taniej i łatwiej jest ukryć ślady naprawy ramy malując ja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S polerowana rama to drogi dodatek bo taniej i łatwiej jest ukryć ślady naprawy ramy malując ja

ale jak spolerujesz to zawsze mozesz wcisnac, ze zrobiles dla poprawienia wygladu (tzw. tunning) ! natomiast jak pomalujesz to co powiesz ? byla brzydka ? zardzewiala ? od razu wiadomo o co chodzi ! a malowana poznasz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S polerowana rama to drogi dodatek bo taniej i łatwiej jest ukryć ślady naprawy ramy malując ja

ale jak spolerujesz to zawsze mozesz wcisnac, ze zrobiles dla poprawienia wygladu (tzw. tunning) ! natomiast jak pomalujesz to co powiesz ? byla brzydka ? zardzewiala ? od razu wiadomo o co chodzi ! a malowana poznasz !

 

Można tak pomalować ,że nawet wprawne oko się nabierze mój kumpel który siedzi w motocyklach od zawsze kupił kiedyś moto i patrzy po pewnym czasie ,że lakier na ramie się marszczy to zawozi ja do lakiernika a tam gazety w ramę napchane ,szpachel i pomalowane więc można tak zrobić żeby nie można było poznać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie rozumiem jak niby polerka ma ukryć ślady naprawy? Polerka raczej ukazuje wszelkie ślady rys, uderzeń itp... Trudno raczej spolerować głębokie rysy czy wgnioty na ramie tak aby nie było tego widać :D Elementy malowane zawsze można "naprawić" i ponownie pomalować a co zrobić z popękanym/porysowanym/zeszlifowanym elementem po polerce?

Kto mi to wytłumaczy? Bo dla mnie polerowany element to 100% gwarancja braku "dodatkowych" spawów, peknięć, prostowania czy szpachlowania itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko dodam od siebie co następuje:

 

po pierwsze primo 6-teczka była prawie cała malowana  :!:  

 

po drugie primo jak się nie mylę to roczniki 2001 to były jeszcze 600 a nie rozwiercone do 636 jak sugeruje naklejka :!:  

 

konkluzja jest taka: według mnie w tym wypadku rama w polerce jest podejrzana  :!: a sprzedawca coś mataczy  :twisted:  

 

pees. ale mogę się mylić  :D

 

a ja mam fotki właśnie 636 z 2001 roku:

http://images.search.yahoo.com/search/imag...tt=658&ei=UTF-8

 

lub http://www.sportsbikeworld.co.uk/Gallery-2...how-2001/22.htm

czyli mozliwe jest że ten motocykl jest z 2001 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTO JUZ JEST OGLADNIETE PRZEZEMNIE

1.RAMA BYLA ROBIONA NA 100% WGNIECENIE Z MALA PLAMKA NA SRODKU KTÓREJ NIE DALO SI SPOLEROWAC.WLASCICIEL OCZYWISCIE NIE WIE SKAD SIE WZIELA I ZE WCZESNIEJ JEJ NIE BYLO...

2.NA ROZGRZANYM SILNIKU LUBI PYKNAC NA BIAŁO

3.PO WBICIU JEDYNKI NASTEPUJE DOSC WYCZUWALNE SZARPNIECIE MOTOCYKLEM?CZYZBY SPRZEGLO?

4.PO PUSZCZENIU KIERIWNICY MOTO SCIAGA NA PRAWO<WŁASCICIEL TWIERDZI ZE TO BOCZNY WIATR :D

6.WGNIECIONA FELGA,NAWET DOSC POWAZNIE<WLASCICIEL TWIERDZI ZE MUSIAL WPASC W DZIURE BO NIE ZAUWAZYL :idea: :?: :!: :?: :?:

5.STRACONY CZAS I KASA NA PALIWO<500 KM W 2 STRONY>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polerowanej ramie zauwazysz wiecej niz pomalowanej nawet jesli ktos zaspawa to i tak(jak w krzywym zwierciadle) widac po polerce a motocykle dziela sie na te co lezaly i na te co beda lezec ps. ostatnio tak sie zagadalem ;) ze zapomnialem otworzyc nuzki bocznej i niewiele brakowalo :oops: utrzymalem go chyba dzieki temu ze mam ponad stuwke wagi i 186 wzrostu inaczej by lezal :x zabraklo jakies 30 cm do kleby

.pozdrawiam wszystkich motocyklistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...