Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, co sądzicie o polerowanych elementach <lagi,rama,felgi,półki,kapki itd.> myślę tutaj o ścigach, bo oczywiście, co do czopa to sprawa jest oczywista im więcej tym lepiej.Moim zdaniem takie zmiany podnoszą wartość motocykla a wypolerowana rama pięknie mieni się w słońcu <niepowtarzalny widok plastik wypolerowane felgi,ramka >

Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polerowane elementy. Wygląda ładne - trochę trudno utrzymać to w czystości. Poza tym gdy polerki jest za dużo to motocykl traci swój urok. Trzeba mieć wyczucie :D

 

W całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcą.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam polerowane elementy. Wygląda ładne - trochę trudno utrzymać to w czystości. Poza tym gdy polerki jest za dużo to motocykl traci swój urok. Trzeba mieć wyczucie ;)

 

W całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcą.

 

Ja również :D

Trochę polerki na pewno nie zaszkodzi, fajnie wygląda czysty i połyskujący w słońcu motocykl ;) Niemniej kiedy cały się błyszczy tak że aż oczy bolą od patrzenia, to już moim zdaniem lekkie przegięcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mieszane uczucia do sprzętów z ramą w polerce :idea: i pierwsze skojarzenie jakie mam to, źe sprzęt po dzwonie,rama prostowana itd... choć nie będę ukrywał, że widziałem już " kilka " sprzętów z m.in ramą w polerce i wyglądały rewelacyjnie :twisted:

 

ale faktem jest, że to też kwestia gustu,wyczucia i samej jakości polerki też :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zdecydowanie polerka ta 636 2003 robie identycznie zajebista !!!!!!!!!!!1

dzienki za foty :twisted:

 

spoko... felgi, wahacz i drobne elementy... rama nie tknięta... wg. mnie to rozsądny kompromis między odupstem a stonowaniem...

 

mnie też się podoba ta "wersja" polerki... dzięki nie polerowaniu ramy nie jest "odpustowa", bo gdy by rama była polerowana to moto świeciło by się jak psu jajca ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie stopien polysku zalezy tylko od czasu spedzonego przy polerowaniu, czy tez rodzaj aluminium ma tutaj jakies znaczenie? Bo zadko spotyka sie tak blyszczaca polerka jak na pierwszym zdjeciu. Nawet te nastepne motocykle jakby troche bardziej matowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...