Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

hehe.. w poniedzialek zadzwonie tam jeszcze raz bo dzwonilem dzisiaj i nikt nie odbieral. w sumie nie wiem dlaczego. wszystko mam nadzieje w poniedzialek sie okaze..

 

"Ten tor kartingowy co tam niby jest, będzie można wykorzystać? Sprawdzimy GSy jako supermoto"

 

ale jakas parada motorkow bylaby niezla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista pewniakow: Astarte, Agghia, , Boniek, Swiruradom, Marcineoux, AGrzegorek, Lars,MarianKa, Olsen

 

Srednioniewiadomopewniaki: BlankaP, Marciolis, DrDredd, Tubapl

 

Niepewniaki: Zbyhu, Pooh, Kuba007, Zurek1976

 

Ostatnich zmian dokonano: 15maja 00:25

 

w celach zmian na listach, dodawania, usuwania prosze pisac ;) bede edytowac wedle mozliwosci w miare na swiezo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki niepewniak?

Jak raz mówię, że będę, to bedę. A Borki są super, chetnie powtórzę.

 

Hej, Trójmiasto! Jak to daleko? GS-em - to ze 4 godziny :lol:

 

Brm, brm

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta kasa. Przez to że byłem na bajzlu to się spłukałem. Ale porzyczę i przyjadę.

Tak sobie myślałem, może by dać znac moderatorowi i zrobił by dla GS 500 podstronkę skoro tyle nas tu? Były by tam wszytkie złote myśli którymi chcemy się podzielić na temat Gs-ka.

Zaraz, zaraz a może taka juz jest na forum,tylko nie znalazłem jeszcze (pomijając tą tutaj).

 

Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrDredd, a dzwoniles juz tam czy beda miejsca?? Wez poprawke i zamow troche mniej bo nie wierze ze wszyscy sie pojawia...z tego co widac na forum to moze byc max 15 GS i z 5 innych, szczerze to wole kameralne grono i mam nadzieje ze nie zdominuja zjazdu inne motocykle.

 

A, jaki jest przewidywany koszt?? bo "prowiancik" na pewno we wlasnym zakresie

 

Ja tez sie splukalem w Lodzi, bo zmienilem gumy i komplecik skórzany kupilem, wiec teraz bedzie cieniutki miesiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a gdzie nie mam miejsc?? w Borkach??

Była jeszcze propozycja jeziora Sulejowskiego bodajże, jak tam sprawy się mają??

 

Jeżeli to nie wypali to może Boniek popytaj się tam gdzie ty mówiłeś (koło Konina czy cuś). Musi coś być, nie zostawią chyba nas na lodzie i na głodzie :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...