Skocz do zawartości

Co to moze byc i ile moze kosztowac zrobienie...


kubususul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz taka kase, a wszystko co napisal gosc w aukcji jest prawda to spox. Cena nawet nawet -nie wiadpmo ile Cie wyniosa koszty naprawy, bo pewnie moto bedzie do malowania. Moto warte obejrzenia i zastanowienia sie nad kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce swoje 3 grosze :P Jak na motocykl TEJ klasy to cena jest jak najbardziej w porządku. Po 1. ekonomiczny 2. uniwersalny, nadaje sie na krotkie i dlugie wypady, wygodnie sie jeździ 3. tanie cześci dostępne od ręki 4. 99% napraw można przeprowadzić we własnym zakresie,nawet jak sie wcześniej silnika od środka nie widziało (sprawdzone i udowodnione 8) ) 5....itd itd. Minusem jest niestety elektryka, za tą 6V instalację ktoś powinien dostać dożywocie :twisted: W dodatku 60W prądnica jest delikanie mowiąc za słaba i bez doładowywania akku. co pewien czas sie nie obejdzie :banghead: (chyba, że ktoś lubi bez świateł śmigać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A czy wymieniona wyzej usterke bylbym w stanie sam naprawic?

2. Jaka literature byscie polecili??

3. Czy ewentualnie ktos moglby mnie poprowadzic za raczke (gdybym sie zdecydowal) bo jedyne co dotykalem w silniku to jakies szczegoly w samochodach.

Ale moze to byc wina pradnicy. W takiej sytuacji lepiej zakladac ta gorsza opcje, co by sie nie rozczarowac

4. I wtedy koszt naprrawy wzrasta do ilu ??

 

5. I jeszcze spytam ile kosztuje lakierowanie motorka??

 

6. Kolejna rzecz: jestem poczatkujacym- na co powinienem zwrocic szczegolna uwage podczas ogledzin takiego motorka ??

 

7. JAkie koszta czekaja mnie na dzien dobry po kupnie (po rozumiem ze trzeba wymienic plyne eksploatacyjne itp.) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego mam skany książki serwisowej tego modelu. Motocykl jest tam rozbierany do ostaniej śrubki, całość waży 16 MB. Do tego ksiązka "Jeżdzę motocyklem MZ". Na co zwrócić uwagę -> http://jaca.jamajka.plukwa.net/kupujemy.html (ETZ, ale to prawie to samo :banghead: ) Orientacyjny cennik cześci na stronie http://www.wilmat.torun.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKej mam juz troche wiecej danych: motoprek ma troche porysowany lakier, naprawa regulatora napiecia, wymiana akumulatora i wymiana linki od licznika. Ile to moze kosztowac ??czy duzo zabawy jest z owa linka ?? Czy oferta jest w dalszym ciagu atrakcyjna ?? Oraz czekam wciaz na odpowiedzi na pytanaia wyzje.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKej mam juz troche wiecej danych: motoprek ma troche porysowany lakier, naprawa regulatora napiecia, wymiana akumulatora i wymiana linki od licznika. Ile to moze kosztowac ??czy duzo zabawy jest z owa linka ?? Czy oferta jest w dalszym ciagu atrakcyjna ?? Oraz czekam wciaz na odpowiedzi na pytanaia wyzje.. ;)

 

Ach, przypominaja mi sie moje pytania odnośnie Simsona, zaraz po kupieniu 8) Ale spoko, poradzisz sobie. Tylko pare generalnych zasad, nic młotkiem i wkładaj myslenie :) a będzie dobrze i naprawisz wiekszosc rzeczy samodzielnie

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...