Skocz do zawartości

Zlot Ogólny Radykalia 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Radykalia z orłem w koronie

W dniach 13-15 maja, w miejscowości Joachimów Mogiły k. Bolimowa, odbędzie się jeden z ważniejszych motocyklowych zlotów w kraju - Radykalia 2005, organizowany przez Free Radicals MC Poland. Organizatorzy zapewniają moc atrakcji i wszystko to, co sprawia, że impreza jest udana, czyli wzorową organizację, bezpieczeństwo uczestników i ich ukochanych maszyn oraz możliwość zakwaterowania w namiotach, domkach lub pawilonach. Radykalia odbywają się na terenie kempingu PR, w atrakcyjnym miejscu na terenie Puszczy Bolimowskiej. Z wielu planowanych atrakcji można wymienić kilka koncertów, w tym m.in. grupy Fatum i Izi Top, najróżniejsze konkursy dla motocyklistów (i nie tylko), paradę, a późno w nocy erotyczny show. Zlot rozpoczyna się w piątek, 13 maja o godz. 13. Wjazd na zlot, 30 zł ( w cenie znaczek), 40 zł wjazd na zlot (w cenie znaczek i koszulka), pasażerki 15 zł (koszulka plus 15 zł), amazonki wjazd gratis (plus10 zł znaczek, 15 zł koszulka). Rezerwacje domków i pawilonów: Markus, tel. 0607-65-15-24.

Szczegóły i mapka dojazdu na stronie http://www.freeradicalsmc.pl.

Organizatorzy szczególnie gorąco zapraszają tych, którzy czują się nieswojo w obecności klubów MC. Radykalia to okazja, aby się przekonać, że zloty organizowane przez kluby MC to najlepiej zorganizowane i najbezpieczniejsze imprezy. Gwarantuje to m.in. dobra ochrona zlotu i strzeżony park maszyn. Podczas takiej imprezy nikt nie musi się obawiać, że np. wstawiony biker, staranuje kilka namiotów, a przy okazji śpiących w nich motocyklistów.

 

Kontakt: markus 607-65-15-24

Miejsce: Joachimów Mogiły k/Bolimowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo do wygrania dużo cennych motocyklowych nagród.

 

Dla wszystkich zainteresowanych podaje konkurencje tóre są przewidziane:

- wbijanie gwżdzi

- wolna jazda

- toczenie beczek

- siłowanie na ręke

- bloczek

- przeciąganie liny

- i wiele innych

 

Dla zwyciezców nagrody.

 

14.05.2005 ok 22.00 odbedzie sie losowanie głownej nagrody zlotu

 

Zapraszamy

Organizator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe na jakiej podstawie stwierdzasz że to jeden z wazniejszych zlotów?może dla Ciebie

jednym z ważniejszych jest np Krotoszyn -zlot z tradycją!

 

niemniej życzę udanej zabawy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sezonie jezdze na mnóstwo zlotów po całej Polsce - w tym i do krotoszyna - ale jakos zloty MC źle mi sie kojarza - szczególnie po zachowaniu chłopaków z MC na kurtach - albo chodza i szukaja zaczepki - albo całkowicie walienowani ogrodzeni sznurem siedza i spogladaja z pogarda na reszte zlotowiczów - wiec zastanawiam sie jaki sens jechac na zlot organizowany przec klub MC - duze prawdopoodbienstwo ze z moimi kumplami bedzimey jednymi z nielicznych bez naszywki MC i moze jeszcze komus sie nasze koszulki nie spodobaja - albo komus bede palil laka przed namiotem :banghead: Korci mnie zeby pojechac na ten zlot i zobaczyc jak to jest naprawde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś jeździ tylko do krotoszyna i jest to jedyny zlot na cały sezon motocyklowy to może dla niego jest to tradycja... a byłeś gdzieś dalej niz w krotoszynie?

nie kumasz o co chodzi Konrad'owi1f. przeczytaj cały temat zanim kogoś zripostujesz... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to możesz mi powiesz. wkurza mnie to że jak już mowa o mc to odrazu mus się do czegoś przyczepić. ja mam do porównania "parę" zlotów i jak mogę wybrać to zawsze jadę na zlot klubu mc. zajebista zabawa i co ważne bezpiecznie a to się u mnie liczy. ZLOTY MC GÓRĄ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEZPIECZENSTWO - MAM NADZIEJE ZE DLA WSZYSTKICH - CZYLI ROZUMIEM ZE JEZELI AN ZLOCIE MC BEDZIEMY W KOSZULKACH NASZEGO NIE ZAREJSTROWANEGO KLUBU - W ŻOŁTYCH BARWACH TO ZADEN MC SIE NIE PRZYCZEPI??? - A JEZELI SIE PRZYCZEPI TO STANIE DO HONOROWEJ WALKI 1 NA 1 I JEZELI OBIJE MI RYJA DO WTEDY ZEDRZE ZE MNIE KOSZULKE - CZY JAK DO Z REGÓLY BYWA ZWOŁA KUMPLI I W GRUPIE OBIJA NAM RYJA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytasz be gówno i podniecasz się byle czym. trzeba było być, to byś wiedział... a tak to paru małolatów na dodatek nawalonych zrobiło z siebie biedne sierotki i żeden z nich nie powiedział że z nimi rozmawiali i poprosili by zachowali się tak a nie inaczej a że nie dotarło to co się dziwisz? sam byś im przywalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo 2x ty wcalke nie szukasz dobrej zabawy i bespieczeństwa , bo z tego co piszesz dobrze znasz zasady MC i wiesz że takie zachowanie było by zwykłą prowokacją . Bywam na zlotach MC i wiem jedno może być różnie jak wszędzie ale zawsze organizatorzy panują nad sytuacją i jest naprawde pespiecznie a jeżeli chodzi o RADYKALI to byłem w zeszłym roku i mimo kiepskiej pogody zabawa naprawde była świetna i w tym roku też napewno pojade razem z całą moją ekipą. Nie ma się czego bać jak jesteś normalny to napewno będziesz się świetnie bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert M to tu normalne zawsze jak ktoś napisze MC to kilku niewiedzących o co chodzi musi napisać że ludzie z MC (z którymi pewnie nigdy niezamienil nawet slowa) są źli i napewno dostanie od nich w miche jak będzie zlot. To już rutyna

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - sorry - ale wcale nie mialem zamiaru sie kłocic - poprostu mialem stycznosc z MC ( RR ) i jakos nie daze ich sympatia -szczegolnie po tym jak widzialem ich akcje w obronie " honoru "MC - napierdlali w 10 jednego kolesia - al ejak słusznie zauwazyl;iscie to nie ma nic wspolnego ze zlotem MC- jak pogoda dopisze to wybiore sie na radykalia i przekonam sie osobicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Bywalem na zlotach organizowanych i przez MC i KM (czyli nie MC) i zawsze bylo ok. To zalezy od ludzi a nie od literek przy nazwie klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...