Skocz do zawartości

Porady kupującego zx6r


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Jestem umówiony na oglądanie kawy ZX6R 1998.Moto juz ogladałem i od strony kosmetycznej wygląda ok.Teraz pora na stan techniczny.

Na co zwrócić uwage??wiem o pękajacej ramie itp.

Ale chodzi mi o parę rad przy oglądaniu moto.Tzn na co jest co i gdzie zaglądnąc.Z moto mam znikome doswiadczenia wiec chciałbym uniknąc blędów.

Ktoś mi może doradzi na co patrzeć,ale w taki sposób żebym sobie poradził.

 

Pozdrawiam

 

PS.umieszczam to przy piwie bo tutaj prędzej ktoś coś napisze a mi się spieszy.

jesli temat sie wyczerpie prosze przeniesc do właściwego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zajrzec na gladz cylindrową i panewki- najlepiej rozebrac dol silnika- bedzie widac jak na dloni. Jak nie masz doswiadczenia to takie rady przez net mozna o kant dupy potluc- najlepiej wez ze soba mechanika motocyklowego- nawet mu zaplac jak trzeba. Roznych "gniotow" sie naogladalem wiec cos o tym wiem. Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sprawdzic takie pierdoły (kosztowne) jak naped , opony i plyny wydaje sie ze to takie nic ale jak przyjdzie co do czego wymieniac to studnia kasy ;) i ja bym dal jeszcze 200zl rzeczoznawcy niech sprawdzi odlewem numery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze lubi to slyszalem ale w jakim miejscu i gdzie to jest?

z boku, na czesci grzbietowej, na wysokosci gaznikow okolo. mam 2 znajomych, ktorzy mieli juz taka "przygode", a jeszcze jednego, ktoremu rama rozlozyla sie na 3 czesci. wszyscy mieli przod rekina, wiec nie wiem, czy nie nowsza niz 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze lubi to slyszalem ale w jakim miejscu i gdzie to jest?

z boku, na czesci grzbietowej, na wysokosci gaznikow okolo. mam 2 znajomych, ktorzy mieli juz taka "przygode", a jeszcze jednego, ktoremu rama rozlozyla sie na 3 czesci. wszyscy mieli przod rekina, wiec nie wiem, czy nie nowsza niz 98

 

TZN Z JEDNA LAMPA CZY JUZ Z DWOMA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Poszperałem trochę i wykopałem ten stary temat ale ciekawy dla mnie

I mam pytanie odnośnie pękania ram w zx6r

Czy jest to wada dotycząca modeli od roku 1998 do 2000?

Czy starsze modele np. 95r.też pękały?

I czy model zx7r oraz zx9r też mają te wady z ramą?

 

[ Dopisane: 16-08-2005, 21:09 ]

panowie napiszcie coś na moje pytania bo się niecierpliwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak jest naprawde, ale czytalem gdzies w necie że strasze 600 też miały problemy z ramą.

 

I mam tez takie pytania to osób mającyh to moto bardzo mi sie ono podoba i za 1,5 roku może wlasnie jego kupie, ale dużo osób mówi ze lepiej wziąć jak na poczatke np CBR 600 i tu mam pytanie, dlaczego konkretnie wziąć inny motocykl zamiasta Kawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma z 1998 i rama juz dwa razy mu pekla . z tymi ramami to niewypal na caly swiat :? :?

 

[ Dopisane: 19-08-2005, 16:15 ]

znajomy kupil teraz r6 i po jednym dniu sie okazalo,ze silnik do remontu :) 8O wiec lepiej 5 godzin ogladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...