Skocz do zawartości

Pojeździć z kimś z Warszawy...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to w końcu gdzie???

W 2oo czy u bikersów' date=' zdecydujcie się :P[/quote']

 

Zapodałem tylko luźną propozycję na ewnentualność zajęcia mordowni u Griszy przez bandę rubasznych skinheadów (wjazd na koncert płatny), zrobicie sobie z tym co chcecie.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy 50-teczki też mogą pojeździć na ogonku Waszym? :P :lol: :mrgreen: ;)

Do 2oo dziś nie zajeżdżam bo jakieś ogolone lepki przychodzą. a do bajkersów z pod garażu mam 3 minuty :roll: no 2 i 10 sekund

to jak? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POjezdzone ;). Nez strat, oprocz mojej prawie zaliczonej gleby parkingowej pod 2oo :P ;) ;) ;)

Dziekuje za pomoc koledze na czerwonym gsxf WPR costam ;)

PS. wymienmy sie telefonami na PW. Nastepnym razem bedzie o wiele latwiej sie gdzies ustawic i posmigac.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POjezdzone . Nez strat, oprocz mojej prawie zaliczonej gleby parkingowej pod 2oo  

Jeszcze raz sorry że nie pomogłem - ale nie widziałem . Stałem do Ciebie tyłem.

 

 

PS. wymienmy sie telefonami na PW. Nastepnym razem bedzie o wiele latwiej sie gdzies ustawic i posmigac.

 

Trzeba będzie :P

Coś się wymyśli w niedzielę.

Jutro Zalew wzywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He hehe, nic sie nie stalo :P . Za to dzis zaliczylem glebe prawie parkingowa na szkoleniu u Tomka. Straty: klosz kierunkowskazu. WIec ten pierwszy raz juz byl ;):);):);).Co do jutra, to moge zaoferowac seibie jako przewodnika w okolicach Legionowa, zalewu zegrzynskiego(to bedzi wskazowka jak omijac korki nad zalew), i innych bliskich miejsc. Ale dopiero od okolo 18. Ale moze uda mi sie wczesniej ;):).Dam jeszcze znac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dopiero od okolo 18. Ale moze uda mi sie wczesniej .Dam jeszcze znac)

 

Ja się piszę, może ktoś jeszcze :?:

Jak wcześniej to SMS - bo chyba już wcześniej będę śmigał.

Dzisiaj to już na 100% z plecaczkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POjezdzone ;). Nez strat, oprocz mojej prawie zaliczonej gleby parkingowej pod 2oo  :P  ;)  ;)  ;)  

Dziekuje za pomoc koledze na czerwonym gsxf WPR costam ;)

PS. wymienmy sie telefonami na PW. Nastepnym razem bedzie o wiele latwiej sie gdzies ustawic i posmigac.  

 

Pzdr

Cichio żaden problem, akurat stałem obok to podbiegłem zeby ci moto przytrzymac. Ostatnio tez miałem podobny problem jak wróciłem do domu i parkowałem moją Suzi w garażu. Chciałem sobie odwrócic motocykl przodem do wyjazdu, stała kosiarka więc ją odsunąłem i zabardzo sie odchyliłem i tez mnie lekko suzi przewazyła ale jakos fartem utrzymałem. Przez taką małą wywrotke mozna sobie niezle motocykl oszpecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatni piątek zorganizowaliśmy sobie wspólnie z mężem wypadzik do wawki, który nieoczekiwanie zaowocował wieczornym "zwiedzaniem" ulic stolicy na 4 sprzęty :banghead:

 

jesli więc ktoś widział tego dnia grupę 3 plastików i 1 HD to... serdecznie pozdrawiamy :D

 

ps. gdyby ktos miał ochote obejrzec krótki materiał filmowy z wypadu to zapraszam: http://www.corrado.neostrada.pl/warszawka.zip (33 MB)

 

ps.2 planowane jest powtórzenie akcji (termin jeszcze nie ustalony), tym razem ambitnie już na 6 moto :roll: (HD, cbr, ducat, 2 x XX i fajer) - gdyby więc ktoś miał ochotę dołączyć było by miło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...