Skocz do zawartości

Derbi Senda


Pawcio398
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze mi podac dane techniczne Derbi Sendy?? Jaki jest V-max tego motorku? Znalazlem bardzo ciekawa oferte tj. Derbi Senda x-treme- rok produkcji koncowka 2002 (2003 I rejestracja), przebieg 8000km, zadbany, zadnych pekniec ani rysek, a cena to 6500 zl do negocjacji (facet powiedzial ze moze ja puscic za jakies 5800 8) ).

Czy Senda ma elektryczny rozrusznik? I czym sie rozni Senda R od Sendy SM albo x-treme? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklowe gogle przez jedno 0 tech dzialaja ;)

 

Wracajac do tematu , z tego co wiem to Senda to bardzo dobry sprzet na poczatek , Zarejestrowana na 50 wkaldazs wiekszy cylinder i juz troche na mocy przybedze i napewno sobie w terenie poeradzisz . V-Max to ona ma cos kolo 90 .

 

Senda R - to enduro

Senda S - to supermoto

 

Najlepiej luknij tutaj

 

http://www.bikepics.com/derbi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to senda x-tereme ma 2 tarcze z przodu....taka przynajmniej stała w serwiesie w wawie. Elektryczengo rozruszniak to ona nie ma! Jesli masz kase to szukaj raczej Hm-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos ciezko chyba dostac ten moto...  Szukam w necie czegos o nim ale prawie nic nie ma  Ogloszen tez praktycznie zadnych  Jak macie cos o nim to wrzucajcie na forum...

MOto cięzko dostac bo jak ktoś ma to nie sprzedaje bo jest tak dobre. Większośc Hmów to motocykle po zawodnikach. Ja ostannio widizałem 2 na sprzedanie ( jeden w ŚM). najlepsze jest to że motocykl trudno dostac a same częsci sa praktycznie od ręki i bardzo tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegladalem archiwum "Gieldy Motocyklowej" i znalazlem Honde HM CRE z 2002 r za 13000  A w jednym ogloszeniu gosc pisze ze cena nowej to 16500  Drogie jak cholera  Jednak to nie na moja kieszen

MOze byc po przygotowaniu do zawodow i po tuningu.

 

najlepsze jest to że motocykl trudno dostac a same częsci sa praktycznie od ręki i bardzo tanie.

Nop dostep do czesci to wazna rzecz. Do HM-a czesci sa dostepne bo ma silnik jak Aprilia RX (prawda??). Niby do Dt125r wszystko tez dostepne od reki, ale ja trafilem na taki moment ze w calej Polsce sie tloki pokonczyly 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...