Skocz do zawartości

Nie mam już siły do tego ogara!!!Pomocy.


Kuba Cz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nową cewkę w sklepie i nic.Potem jeszcze włożyłem z innego moto i to samo.

A dobrze ustawiles zaplon?? Ja znam takie przypadki gdzie ludzie wymieniaja elektryke a zaplonu nie probuja ustawic :lol: . moze przerywacz uszkodzony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez brak iskry wymieniłem przerywacz,kondensator,cewke w silniku przewód z fajką i cewkebod bakiem.

 

Niewiem czy to ma jakieś znaczenie, ale podłączyłem kierunki i przerobiłem iskrownik, ale tylko cewki świetlne i wywaliłem stacyjkę i dałem inny przełącznik.Cała instalacja poprawnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ja tak samo mialem :buttrock: co dopiero naprawilem tą usterke ustaw dobrze krzywke musi byc tak ustawiona ze jak sie kopie kopką ma sie precic ruwno(dobrze dociagnij tą srube co ja dociska) i jeszcze jedna zecz ma byc ustawiona wzgledem rowka na magnecie spróbuj a gwarantuje ci ze powinno ruszyc!! jesli trzymająć w reku i kopiesz kopką nie czujesz pradu znaczy ze krzywka albo przerywacz (w przypadku gdy masz cała reszte nową) jesli ma sie zle ustawiona krzywke przesunieta dziala to prawie tak samo jak by sie mialo zle zaplon ustawiony a w naprawde za ocnym przesunieciu traci iskre. jesli krzywka jest krzywo dokrecona to mozna zauwazyc przeskok iskry z platynak na wlasnie nasza krzywke!!

 

ps. jeszcze jedna zecz cewka butelka musi miec mase czyli ten przewud coc wychodzi podlącz bez posrednio do silnika nie do ramy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka od ogara nie nadaje sie do kierunkow robienia

 

fajnie szyku przestawnego użyłeś

da się w ogarze zrobić kierunki z cewek :buttrock:

 

a co do problemu:

miałem podobną sytuacje, że wszystko dzialało a iskry nie było.

 

okazało sie że zle przerywacz założyłem i było ciągle zmasowane, iskra nie miała jak przeskoczyć ;) zobacz czy masz tam wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cewka i tak ma za malo pradu zeby dzialal klakson i swiatla jednoczesnie, a Ty chcesz jeszcze 2 zarowki podlaczyc....:/

 

Klakson to żre prądu za parę żarówek... Nie chciało mi się wnikać dlaczego ale to jest cholerstwo jest wyjątkowo prądożerne... Więc może migacze mu nie zaszkodzą... Nie wiem u siebie w simsonie nie montowałem, zamontowałem tylko klakson... I kumpel od którego sotałem ten klakson to już mnie właśnie ostrzegał że w Jawie też albo kalkson albo światła :mrgreen: ...

 

 

lechu napisał:

Cewka od ogara nie nadaje sie do kierunkow robienia

 

 

fajnie szyku przestawnego użyłeś

 

Yoda rulez :mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cewka i tak ma za malo pradu zeby dzialal klakson i swiatla jednoczesnie, a Ty chcesz jeszcze 2 zarowki podlaczyc....:/

 

Klakson to żre prądu za parę żarówek... Nie chciało mi się wnikać dlaczego ale to jest cholerstwo jest wyjątkowo prądożerne... Więc może migacze mu nie zaszkodzą... Nie wiem u siebie w simsonie nie montowałem, zamontowałem tylko klakson... I kumpel od którego sotałem ten klakson to już mnie właśnie ostrzegał że w Jawie też albo kalkson albo światła :mrgreen: ...

 

 

lechu napisał:

Cewka od ogara nie nadaje sie do kierunkow robienia

 

 

fajnie szyku przestawnego użyłeś

 

Yoda rulez :mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie da zrobic kierunki ze az nie dzilaja. Fajnie, dziekuje za takie cos. Ta cewka i tak ma za malo pradu zeby dzialal klakson i swiatla jednoczesnie, a Ty chcesz jeszcze 2 zarowki podlaczyc....:/

Bo trza umiec.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...