Skocz do zawartości

Suzuki Intruder M800 '2005


Gość Raddemenes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Raddemenes

Czołem Panie i Panowie

 

Poszukuję opini, informacji i Waszych osobistych zdań na temat tego motocykla... Zamierzam go właśnie kupić, ale dodatkowo chcę się upewnić, że właściwy zakup robię.

Jeśli mogę prosić o takowe (opinie, relacje i info) to właśnie to czynię.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takiego ogladalem w salonie.Moim zdaniem to najciekawszy motocykl do 1000 ccm w klasie cruiserow. Ladnie sie prezentuje( po za paskudnie pomalowanymi felgami), ma sprawdzony silnik, wal kardana i jest naprawde duzy- wyglada na wiekszy pojemnosciowo. :lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio takiego ogladalem w salonie.Moim zdaniem to najciekawszy motocykl do 1000 ccm w klasie cruiserow.

 

W pełni się zgadzam, dlatego sprzedaję starego i chcę w niedalekiej przyszłości kupić nowego. Rasowy wygląd, kardan, dobry silnik, kanapa nadające się do dalszych podróży - czego więcej chcieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raddemenes
Ahoj.

 

       Może się zastanów, czy kupno za oceanem ci nie wyjdzie taniej.

 

        Boulevard M50 i C50.

 

 

        www.suzuki.com

 

Różnica ok. 12 tys zeta... Tylko kto mi go przywiezie? I potrzebuję przy jego zakupie skorzystać z jakiegoś kredytu...

 

Więc.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie,kto Ci go przywiezie i za jaka kase,dolicz do tego clo i roznice w Vacie,pomysl tez skad wezmiesz wyciag z homologacji do zarejestrowania.

No i na takiego nie bedziesz mial 2-letniej gwarancji bez limitu kilometrow.

 

Przy odsprzedazy tez napewno szybciej i korzystniej sprzedasz egzemplarz kupiony w kraju i serwisowany.

 

Takze czasem takie "okazje" nie zawsze sa okazjami... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer-ten twoj znaczek w podpisie jest kretynski-podkresla tylko narastajace podzialy wsrod motocyklistow ;) . W zyciu nie pomyslalbym zeby w podpisie napisac sobie np. pier...ole sporty... :buttrock: Mimo tego ze za nimi nie przepadam. Chyba ze to wizytowka twojego poziomu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojeju....jaki powazny sie znalazl :lol: :lol: :lol:

Wez Worriot wyluzuj bo zworriotujesz :lol: :lol: :lol:

Mozesz sobie dac fuck sport,mi to lata ale widze ze bardziej sie na jakiegos polityka nadajesz niz na motocykliste :buttrock:

 

Co do chopperow:dla mnie to pojazdy do szpanowania i lansowania sie bo co za przyjemnosc jezdzic sprzetem ktory nie hamuje,zwrotnosc i prowadzenie jak w ciezarowce,osiagi cinquecento itd.

Takie jest moje zdanie,pewnie mnie teraz zjedziecie za to ale czyz taka nie jest prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do cen motocykli z usa treba dodac jeszcze wat od 7-12 procent zalezy od satanu i rejestracje bo wszystkie ceny w stanach sa podawane bez podatku przykladowo motocykl kosztuje 5 tys w salonie a ze wszystkim trzeba zaplacic okolo 6200 wiem to z autopsji :buttrock:

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chopperow:dla mnie to pojazdy do szpanowania i lansowania sie bo co za przyjemnosc jezdzic sprzetem ktory nie hamuje,zwrotnosc i prowadzenie jak w ciezarowce,osiagi cinquecento itd.

Co do przyjemności to każdy jeżdżący chopperem lub cruiserem ma jej pod dostatkiem. Co do szpanowania - jak widać na Twoim załączonym avatarku stawiając sporta na koło nie szpanujesz tylko zapewne oszczędzasz przednią oponę :twisted: . Zapewne robisz to jeszcze w centrum gdzie jest kupe gapiów, lasek itp. choć to zapewne nie ma wpływu na jazdę na jednym kole? Liczy się oszczędność gumy. :buttrock: Także palenie gumy na światłach ma swoje głębokie korzenie w szeroko pojmowanej zwrotności i prowadzeniu sporta. Ja wybrałem cruisera z kilu powodów: odpowiada mi styl, po przejechaniu 700 km - 1000 km schodzę z niego i nie czuję się jakbym prze pół dnia chodził na rękach, no i moja pasażerka może sobie wygodnie pooglądać mijane krajobrazy nie trzymająć się kurczowo mnie i widząc tylko moje plecy. Co do cinquecento - z górki udaje mi się wyprzedzić. ;)

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postu tego gixera to proponuje nie komentowac bo gosciu jest glupszy niz mi sie wydawalo zapodajac takie kawalki o chopperach. Jednego jestem pewien- reki bym takiemu nie podal, a i pozdrawiac sporty na trasie mi sie po przeczytaniu takich bzdur odechciewa. Ale widocznie gosciowi o to chodzilo. A fuck kogostam nie napisze bo mi na to kultura osobista nie pozwala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej,nadajesz sie na polityka lub ksiedza :buttrock:

A sztuczne podzialy to Ty tworzysz czepiajac sie obrazka w podpisie.

Motocyklisci to przewaznie wyluzowani goscie ktorzy nie biora wszystkiego serio,Ty sie na niego nie nadajesz,sprzedaj ta swoja rututnie i kup Tico.Zaloz czapke z lisa na glowie i rob porzadek na drodze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel co do szpanu to powiedzmy sobie tak szczerze ale plastiki sie bardziej nadają najeczki dresiwko , mało takich na chopperze CIEZKO zobaczyc jakiegos przebieranca , choc mi to wisi ale swiadczy o tym ze chłopaki kupują sprzety co by zwracac na siebie uwage , a choppkiem nie wypada doginac palic gumy itp. to spacerowa jazda i czerpanie najlepszego , a i odkrecic jest co AMOCHODZIKI prawie zawsze nie dają rady (miasto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...