Skocz do zawartości

No to się pochwale :) DT 80


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś tydzień temu pytałem was o porade co do kupna DT.No i piatek udało mi sie juz kupic ;) (ogłoszenie z allegro) Dane techniczne:

Yamaha DT LCII 80.rok.prod.1996 .Przebieg 11.000km .Stan techniczny idealny.Po przeglądzie u Yamahy i po wymianie wszystkich płynów i akumulatora.Jeżdżony amatorsko,niestety zablokowany :P (ale może to i lepiej przynajmniej mam pewność ,że nie był bardzo katowany).Gratis dostałem kask i sportowy tłumik ,który nie był zakładany.

Mam pytanko.

1.Rejestracja na motorower:Czy zaświadczenie ,że mam 50 może wydać diagnosta czy musi to być rzeczoznawca? Dodam,że mam bardzo dobre znajomości w urzędzie ale i tak muszę mieć ten dokument ,że jest to 50 :P A rzeczoznawce to wogloe to gdzie mozna zastac :roll:

EDIT: Oto Fotki

motorek20zi.jpg

motortek11ch.jpg

motorek38kw.jpg

motorek47mw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Dt-tka. To ze byl zablokowany to bardzo fajnie. Sam kupilem Ts-ke zablokowana i po przebiegu 18000km byla w bardzo dobrym stanie silnikowym. Moze masz jakies foty sprzeta? Sportowy wydech wrzucaj odrazu zebt Dt-tka pokazala pazurki ;) . czy sprzet byl rejestrowany w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechu to jak sie zmienia dzwiek po wymianie na sportowy?

Sprawdz ;). Napewno osiagi beda lepsze bo Dt80 jest blokowana na dyfuzorze.

 

 

tak byl rejestrowany w polsce' date='ma karte pojazdu i tam tez jest wbite 80. [/quote']

Ojjjjj musze Cie zmartwic ale nieciekawa sytuacja :? . Pinecha z forum mial to samo i troche musial sie nabiegac mimo znajomosci. Pogadaj z nim. Ile dales za ta Dt jesli mozna wiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zapomnialem sie zapytac czy przeplacilem :P 3500zl a i mialem od razu oferty odsrzedazy za 4.000zl bo ludzie jeszcze z ogloszenia dzwonili :P

 

kurde troche lipa bedzie jak nie przejestruje,chociaż 90% mojej jazdy to będzie las,ale jednak trochę mam obawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna DT ;) ładna. Jak masz rejstracje na 80 i może jakąś karte motorowerową to jak bedzie przychylny pan policjant a ty nie bedziesz szalał (bo to podstawa) to raczej nic ci się nie stanie. Ja też miałem dt bez rejestracji i cale pół roku dawałem rade :] (i nie spotkałem się z panami policjantami naszczęście) To co tu czytasz to oczywiście nie jest namowa żebyś jeździł bez niczego :P Bo zawsze lepiej coś mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje nowego sprzeta

mi sie wydaje ze 3,5 tys to calkiem spoko jak za ten rocznik i stan ;)

ładna koncowka tłumika. to karbonowa?? bo tak wyglada z daleka :P

 

a co do wydechu, to raczej bedzie brzmiał ...hmmm...."mniej poważnie" niż kompletny, zdlawiony wydech :P ale coś za coś

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny ,to wierzcie mi w Warszawie i okolicach dostanie DT w idealnym stanie graniczy z cudem.A jechać przez pol polski to troche za duze ryzyko,bo moze sie okazac ,ze super moto z ogloszenia to rzęch.

Co do wydechu to zalezy mi rzeby nie chodzil jak rozkrecona na maksa kosiarka ,juz wole aby "ryczał".

P.S.Tłumik oczywiście jest zwykły ten "karbon" to tylko złudzenie optyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechu to zalezy mi rzeby nie chodzil jak rozkrecona na maksa kosiarka ' date='juz wole aby "ryczał". [/quote']

No to wrzuc sportowy!! Nie wiem czy tam jest cos w srodku, jezeli nie to bedziesz mial taki metaliczny dzwiek jak w crossach takie: dzyń dzyń dzyń dzyń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek napisał:

Co do wydechu to zalezy mi rzeby nie chodzil jak rozkrecona na maksa kosiarka ' date='juz wole aby "ryczał".

 

No to wrzuc sportowy!! Nie wiem czy tam jest cos w srodku, jezeli nie to bedziesz mial taki metaliczny dzwiek jak w crossach takie: dzyń dzyń dzyń dzyń [/quote']

No własnie to jest cały wydech czy tylko tłumik?? A tak pozatym to ładna DT a cena wydaje mi sie taka całkim niska jak za ten stan ale cikekawe czy chodzi równie dobrze jak wygląda. Co do rejstracjo na 50 to będziesz musiał załtwić sobie papierek że została skatrowana do 50 i wtedy idziesz na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...