Skocz do zawartości

Ała :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis o 12 postanowilem sobie troche posmigac , mp3 w kieszeni , słuchawki na uszach ( AFi , Sum41) odpalam moto i rura na góreczke polatac troche , jescze nigdy tak przyjemnie mi sie nie jezdzilo . Smigał ktos z was i sobie kulturalnie czegos sluchal ;) ?? . Smigam tak sobie juz z 1,5 h az w chodze w zakret podrzucilo mnie ciezar sie przeniusl z lwej na prawa i zrobilo odruchowo cos czego bardzo teraz załuje podparlem sie prawa noga , Girka mi odszczelila jak z procy ja nie wiem co sie stalo jade do chaty pod garażem zsiadam z moto i prawie upadlem . Moja kostka :P:( przychodze do chaty sciagam skarpetke patrze balon o qr,, . Zjadlem objad i do szpitala , doktorki pytaja sie mnie co zrobilem , Spadłem z krawęrznika :twisted: rura na przesweitlenie wracam ze zdjeciami koles patrzy i mowi zlamana nie jest ja wzdycham z ulga , ale skrecona jest i ładujemy w gips :x qr.. tak wiec mam 10 dni celibatu na moto :P:( a to wszsytko przez to ze smigalem w adidasach , ale teraz cos zapewne sobie kupie bo troche to zlekcewarzylem . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ze tylko tyle i ze to tylko 10 dni. Ja tez jestem w glupiej sytuacji. Kase na czesci mam' date=' a tloka nie ma [/quote']

10 dni to sie nie liczy :P a Buty to podstawa zaraz po kasku i rękawiczkach. Enduroguy a co pwoeisz na zatankowane moto i to po remonce w grazu do tego zawody rangi mistrzostw Europy w Enduro a TY muissz w szpitalu leżeć :?: To dopiero lipa ;) Musałem lezec w szpitalu z łozka nie mogłem sie podnieśc a za oknem słychac dzwięki motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty to podstawa... Sam sie o tym przekonalem calkiem nadawano ...

jak smigalem sobie bo naszych lasach (nie mialem butow Crossowych poniewaz wracalem z zajec... ) i w zakret wchodzilem wystawiajac noge... PIZD w korzen... Mialem to szczescie ze jej nie skrecilem ale bolalo jak cholera... ;? A 10 Dni to da sie przepzyc ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W adidaskach to na dyske...

 

Inna sprawa że mi dzis tak koleina zabrała stopę, że spadłem z motocykla i moto centralnie spadło mi na dziwnie przekrzywioną stopę. Nawet Sidi nie pomogły. Spuchła kostka jak diabli. Ale przejdzie, bez gipsu się obejdzie ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

Ciesz sie ze tylko tyle i ze to tylko 10 dni. Ja tez jestem w glupiej sytuacji. Kase na czesci mam' date=' a tloka nie ma

 

10 dni to sie nie liczy a Buty to podstawa zaraz po kasku i rękawiczkach. Enduroguy a co pwoeisz na zatankowane moto i to po remonce w grazu do tego zawody rangi mistrzostw Europy w Enduro a TY muissz w szpitalu leżeć To dopiero lipa Musałem lezec w szpitalu z łozka nie mogłem sie podnieśc a za oknem słychac dzwięki motocykli.[/quote']

Poraz kolejny powiem ze wspolczuje tych wypadkow szczerze... A te motocykle przed oknem sa najgorsze, szczegolnie taki PLOCHO co pod oknem mi smiga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...