Skocz do zawartości

O Wierchowinie SĄ JUŻ FOTKI


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pierscieni i nominalnego tłoka. Rozmawiałem z panami z agmotu ale nie byli uprzejmi odpisać jakie są ceny.

Ps. Mo ona przebieg od nowości 1200km i jest na papierku Przez 20 lat stała nie ruszana

Jak do nich w koncu nie zadzwonisz zamiast pisac maila to osobiscie przyjade i Cie strzele w leb :P :P :) . Przez telefon nie beda mieli wyjscia- musza Ci odpowiedziec na pytanie. A Maxa Wierchowinka to naprawde swietny sprzet- zachowany w rewelacyjnym stanie, jesli chodzi o stan silnika to tez kozactwo, bo z tego co pamietam ma strasznie maly przebieg. KOluj tlok to przyjade na ogledziny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oj Panowie to albo ja jestem taki stary albo wy tacy młodzi wierchowina to był sprzęcior klasa to co na allegro to już nowoczesna wersja ;)

 

ja miałem taką jak pisał chyba Icea dźwigienka pedłaujesz puszczasz dźwigienke i dajesz :P łąńcucha tam było z 5 kilometrów pionowo poziomo i w ogóle jeszcze różne patenty, ale było fajnie taki prawdziwy ROWERO MOTOR :P pchało sie wicej niz on jeździł ale wspomnienia mam niesamowite mam jeszcze na strychu silnik od tego

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oj Panowie to albo ja jestem taki stary albo wy tacy młodzi wierchowina to był sprzęcior klasa to co na allegro to już nowoczesna wersja :P

 

ja miałem taką jak pisał chyba Icea dźwigienka pedłaujesz puszczasz dźwigienke i dajesz :P łąńcucha tam było z 5 kilometrów pionowo poziomo i w ogóle jeszcze różne patenty' date=' ale było fajnie taki prawdziwy ROWERO MOTOR :) pchało sie wicej niz on jeździł ale wspomnienia mam niesamowite mam jeszcze na strychu silnik od tego

 

pozdro[/quote']

 

Wierchowiny zawsze bily na glowe wszystkie komary i dorownywaly staryn ogarom. To byly naprawde sprzety z klasa - pieknie pracowaly, taki cichy szuuum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

W końcu udało mi się zrobić zdjęcia :) Oczywiście w ładnym otoczeniu (czyt. mój ogródek :]) :)

oto ona:

http://members.lycos.co.uk/zabytek/

Miłego oglądania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...