Skocz do zawartości

Girls =)


Marta69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba twój brat nie jest jedyny :D Mi się kilka razy tez zdarzyło wjechać WSKą w jakieś drzewko. I to wcale nie było przyjemne ;)

 

Po co sie meczyc i brudzic sobie buty, jak mozna przelaczyc biegi palcem na kierownicy  ? Albo zmienic tryb pracy na automatyczny?

 

No chociażby po to że jak w koncu przesiąde sie ze skutera na moto będzie mi się łatwiej przestawić. A tak pewnie przez te półtora roku starce ten nawyk zmiany biegów i później trzeba będzie znów go wyrobić. Tylko że na 500 jest to trudniejsze niz na 125 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to, ze po co meczyc sie na jakiejs 500- ce z przerzucaniem biegow i wciskaniem sprzegla :D jak mozna na Burgmanie650 popykac palcem i tez sie "przeleci" biegami w gore i w dol, do tego dochodzi ustawiany tryb automatyczny na jazde spokojna i sportowa. I po co uzywac jakis przestarzalych rozwiazan w stylu "wajchy" :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxi skutery mi sie nie podobają wcale a wcale

 

mi też nie. Dlatego zakup czegos takiego w moim przypadku nie wchodzi w gre .

 

. I po co uzywac jakis przestarzalych rozwiazan w stylu "wajchy"  ?

 

No nie popadajmy w skrajności. Wajchy to moze bez przesady ;)

Ale jednak moto z biegami (przynajmniej dla mnie) cos w sobie mają. A moze po prostu mam do nich sentyment :D Sama nie wiem.

W kazdym razie skuter wole automatyka niz manuala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to, ze po co meczyc sie na jakiejs 500- ce z przerzucaniem biegow i wciskaniem sprzegla  jak mozna na Burgmanie650 popykac palcem i tez sie "przeleci" biegami w gore i w dol, do tego dochodzi ustawiany tryb automatyczny na jazde spokojna i sportowa. I po co uzywac jakis przestarzalych rozwiazan w stylu "wajchy"  ?

Po co jezdzic motocyklem? :lol: Przeciez wieje wiatr i buty brudza sie o wajche. Szczegolnie w enduro. Biegi po prostu maja swoj urok, a w terenie sa praktycznie nie do zastapienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co jezdzic motocyklem? Glupie pytanie :lol: . Czy jak ktos jezdzi skuterem, to znaczy ze nie wsiada na motocykl 8) ? A juz tyle sie tym "urokiem" biegow nacieszylem, ze chetnie jezdze automatem... przynajmniej na razie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci proponuje zamiastk kupic nowy tajwanski skuter kupc cos starszego a firmowego od 2001 r  np taki Peugeot Zip , Peugeot Speedfight ,

 

no wlasnie popieram 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...