Skocz do zawartości

Goorka Party 2005


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EEEEeeeeeeeeeeeee Aska 70 voltowy rasputin zrobi swoje nawet nikt nie zauwazy ze Cie nie ma :D

 

 

Zartuje !

 

Wogole co t za imprezy bez bab nie ma kto trzymac fasonu :)

 

[ Dopisane: Sobota Lipiec 09, 2005 5:19 am ]

A tak wogole Pały to jak Wy sie umawialiscie ze kazdy mial inna wersje tego kto jedzie i jak jedzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole Pały to jak Wy sie umawialiscie ze kazdy mial inna wersje tego kto jedzie i jak jedzie !!!

no ja miałem dziś jechac a byłem już wczoraj :-D

ogólnie ekipa słaba do picia , poczekam az zjedzie sie cały support południe, miejsce noclegowe tez devockie , wielka awantura za jazde o 4 rano motocyklem po schodach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole Pały to jak Wy sie umawialiscie ze kazdy mial inna wersje tego kto jedzie i jak jedzie !!!

no ja miałem dziś jechac a byłem już wczoraj :-D

ogólnie ekipa słaba do picia ' date=' poczekam az zjedzie sie cały support południe, miejsce noclegowe tez devockie , wielka awantura za jazde o 4 rano motocyklem po schodach :-D[/quote']

 

 

:) :D ;) :evil: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :D :D :P :P

 

to ja sie zastanawiam czy jechac, same abstynenty, baba sie drze ze motocykle przeszkadzaja ...

 

ps. qrfa Adam od ktorej Ty juz niespisz, japierd....., padniesz jak kaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QRNA JADE zrobic sondaz ile pawi i czyje i czy mimo zapiął klamry w butach rano ;)

 

Pipcyk ssał paluszka podobno (ciekawe co mu się śniło :twisted: )

 

Tuba dałeś ciała nad jakimś pedalskim morzem a tu w górach HARDCORE 2005

 

CO z pogodynką :?: Odezwałby się w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz jestem - NARESZCIE w sumie 700km ;)

 

w obie strony zmokłem ale jak wracałem gorzej - mimo to: IMPREZA BYŁA PRZEDNIA dzięki wam wszytskie zjeby tobie PGR, PIPCYKOWI, ADAMOWI WO, BRODZIE :-) , SZRAMEROWI , MIMOWI i całej reszcie noo i kRASNALOWI - KIEDY NASTĘPNA IMPRA ??

 

 

Kurna a ja mam cos dla mocnych' date=' 70% wodeczke o wpsanialej nazwie RASPUTIN. [/quote']

 

ktośpowiedzial po 3cim lezysz i rzeczywiście osatni 3ci łyk był przy ognisku a potem AMAZONKA I SIGMA mNIE do ośrodkaprowadziły - DZIEKI DZIEWCZETA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezusicku kochanieńki............................

Wylazłżem wlaśnie spod gorącego prysznica,qrna,co zmokłem to moje.

Nie wiem Świru,jak dojechałeś,ale chwile potem jak sie rozstalismy,wjechałem w taką ścianę wody,ze po ulicy płynęła rzeka ze 20 cm-przez krawężniki sie przelewało.Ino mi syczało,bo kolektory do połowy w wodzie miałem zanurzone.

 

A tak ogólnie to nic specjalnego nie napisze,bo to,ze wszyscy macie konkretnie po*eb**e w łepetynach to żadna nowość :mrgreen: :twisted:

 

Rasputin i "trzech gejów co mieszkają we dwóch" rządzą :!: :-D

Dzieki całej ekipie ,a Krasnalowi szczególnie ,za stosunkowo udaną noc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo mimo paskudnej pogody dobiłem do domu po równych 4 godzinach ;) Padało mi do samej Częstochowy, a potem już tylko suchutki asfalt. Patrząc na wschód dobrze widziałem jakie tam musieliście mieć hardkorowe warunki do jazdy ;)

Świru popracuj nad skręcaniem klamek ;):P O dziwo przy płaceniu gość zapraszał ponownie :P Dzięki za weekend ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Świru' date='jak dojechałeś,ale chwile potem jak sie rozstalismy,wjechałem w taką ścianę wody,ze po ulicy płynęła rzeka ze 20 cm-przez [/quote']

 

ja kurcze jadąc tą obwodnica przemokłem do cna - deszcz tak lał, że droga ta zamieniła sie w rzeke woda byla na całej powierzchni i płyneła strumieniem ;)

 

 

Świru popracuj nad skręcaniem klamek

 

tak w ogóle to dzięki boniek za wspolna jazde ze mna ( zawalidrogą)

a co do klamek - oczywiście poćwicze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...