Skocz do zawartości

Rybnik Party - Kotwica spacyfikowana!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Noooo, to juz impreza za nami ;).

Lol, ciezko mi pisac, bo sie lapy trzesa :).

 

To opowiadac jak bylo :). Ja musze zebrac mysli - wtedy cosik poopowiadam ;). No i biore sie za pisanie relacji!

 

Aha, zdjecia wszystkie do mnie na maila!! :lol:

[email protected]

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaaaaak fajnie bylo ;)

 

mam nadzieje ze wszyscy dojechali lub dojada :) w jednym kawalku oraz ze zlot sie podobal.....miejsce mamy otwarte na kolejny raz jakby co :twisted:

 

teraz formalnosci po-zlotowe:)

zdjecia mozna pobrac stad:

 

http://zeus.polsl.gliwice.pl/~tubapl/public/up/

 

narazie sa tylko z mojego aparatu ale czekam na inne by je umiescic,dlatego wysylac je na meile:

[email protected]

[email protected]

wszyystkie wrzuce na ftp

 

 

do nastepnego!

;) 8O :) :twisted:zjeby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO qrna nimom siły pisac....

 

 

Dojechalismy :!: 8)

 

Wszysycy cali tylko w sprz etach straty ale o tym Wam Cotlet napisze pewnie za chwile...

 

SZACUN JAK BYK

 

Dla organizatorów tego LONG DRINKENDU

i wszystkich zgromadzonych

 

Co powiecie na poprawkę w Węgierskiej Górce :?:

 

Postaram się cos zorganizowac, mozecie juz podawac pomysly na terminy... :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kruca zas trzeba bedzie watrobe leczyc tydzien ale warto bylo :!: :mrgreen: Takich zjebow jak Wy to chyba nigdzie nie ma i chwala Wam za to :!: 8)

Trza juz zaczac nowy zlot planowac bo przeca jeszcze tyle wiosek do spacyfikowania i tyle rowow do wyr***nia :twisted:

 

Niestety moja CB'ka nie dala rady i padla za Gliwicami na na autostradzie ;) Zostala u jakiegos zioma w garazu i we czwartek Pipcyk bierze ja do siebie na rehabilitacje :) Trzeba mi bylo kruca palic gume w nocy ;) Ale wspomnienia zostaja i to jest najwazniejsze! Dziekowa wszystkim ktorzy mi dzis pomogli!

 

Szacun Zjeby!!!

 

Do pieklaaaaa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGRwstydz sie :? teraz zraniles mnie na wskros :cry: :cry:

ja rozumiem innych ale mnie??..no tak pewnie dlatego ze ani słowa ze sobo nie zamienilismy ale pomimo tego ja cie kojarze :) jestem lepszejsza od Ciebie hehe... ;) ja to w ogole jestem fajnaa

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widze ze nie tylko ja dzis miałem przygode z motocyklem

nie przejmuj sie Cotlet mnie w połowie drogi do domu Mz-ta odmówiła posłuszeństwa niestety wszystko wszystko z powodu przerywacza ;)

latałem jak idiota po domach prosząc o imbusa i śrubokręt no ale udało sie i dajechałem

 

ps. chciałem organizatorom i Wam wszystkim podziekowac za mile spędzony czas :twisted: :lol:

do następnego :!: :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh cotlet sie juz wykąpał (wreszcie) :twisted:

 

a BejZ (pasza) spi rozwalony nawet glanów nie zdjął i od razu po wejsciu walnąl w kimono :lol:

 

 

Motomanka ja wiem ze trudno nie zauwazyc PGRa ale chyba nie zostałas mi przedstawiona

Moze wiec poznamy sie na nastepnej libacji ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też już w domku...

impreza po prostu... zjebista... nie ma słów żeby to opisać :twisted: ;)

Tylko czemu mam chrype: DO PIEKŁA!!!!!!!!!!!!!!!! :) , śliwe pod okiem i ślad od sznura na szyi (już nie będe latać po pijaku po lesie 8) ).

No i mam nadzieje w niedługim czasie zobaczyc film bronxa ze mna w roli głównej... jak pale gume na sukni pani młodej ;)

 

Zdjęcia jak zgram to wrzucę na ftp-a... filmik z rowem Cotleta także :) :)

 

pzdr i czekam na powtórkę... @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ;)

Było zajefajnie. Miło was było znowu zobaczyć. Wielki szacun dla organizatorów.

 

Najważniejsze jest to że teren nie jest spalony i możliwe że pojawimy się tam za rok, albo wcześniej na zakończenie sezonu.

 

Domki troche syfiate, ale w trakcie wchłaniania piwa tolerancja rosła.

No i molo trochę się ruszało cos jak most linowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...