Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość SirAdam

Wąskich i krętych dróg SirAdamie bo gładkich i szerokich masz pod dostatkiem w tej giermanii.

 

 

a dziekuje,dziekuje.

Masz racje, az zaduzo tych gladkich i szerokich drog tutaj jest,Tych waskich i kretych trzeba szukac.

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Honda prezentuje się piękie, szczególnie że jest juz przygotowana do dłuższych wyjazdów.

Ale mam jeszcze pytanko odnośnie "starej" VFR 800. Przy jakiej temperaturze powinien sie załączyć wentylator? podczas parady temp. wzrosła do 100st. a wiatrak dalej stał. :)

Sprawdzał to ktoś kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie włacza sie przy 105 i wyłącza przy 100 :)

 

 

zgadza sie,wlacza sie przy 104-105°C i przy 100 albo 98°C (jakos tak) sie wylacza.

czyli zaden powod do obawy.

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :flesje: Cieszę się że wszystko w porządku, a jednocześnie jestem do tyłu parę złoty bo ju zzdązyłem kupić nowy. Trochę się wnerwiłem jak ten też sie nie załączył. Cóż, za głupotę trzeba płacić. A trzeba było się zapytać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi będziesz miał na później, a nie myślałeś żeby zainstalować sobie taki mały pstryczek i samemu sobie włączać i wyłączać wentylator? Miałem taki w poprzedniej i nie powiem nieźle się spisywał.

 

Mam jeszcze jedno pytanie słyszałem, że w VFR 800 wentylator działa niby w dwóch kierunkach tzn. chłodzi silnik, lub wyciąga ciepłe powietrze z niego po to żeby kierowcy nie było za ciepło w klejnoty. :flesje: Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi będziesz miał na później, a nie myślałeś żeby zainstalować sobie taki mały pstryczek i samemu sobie włączać i wyłączać wentylator? Miałem taki w poprzedniej i nie powiem nieźle się spisywał.

 

Mam jeszcze jedno pytanie słyszałem, że w VFR 800 wentylator działa niby w dwóch kierunkach tzn. chłodzi silnik, lub wyciąga ciepłe powietrze z niego po to żeby kierowcy nie było za ciepło w klejnoty. :flesje: Co wy na to?

 

 

Kto Ci takie cos naopowiadal ?

Przynajmniej RC 46I i RC46II takiej funkcji nie posiada.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wentylatorem to prawda, w czasie stania z włączonym silnikiem, gdy silnik wymaga chłodzenia poprzez wentylator, pracuje on w odwrotnym kierunku niż podczas normalnej jazdy.

 

 

jak juz dwoje ludzi to mowi to cos w tym musi byc :D

Czlowiek sie cale zycie uczy....................

 

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi będziesz miał na później, a nie myślałeś żeby zainstalować sobie taki mały pstryczek i samemu sobie włączać i wyłączać wentylator? Miałem taki w poprzedniej i nie powiem nieźle się spisywał.

 

Mam jeszcze jedno pytanie słyszałem, że w VFR 800 wentylator działa niby w dwóch kierunkach tzn. chłodzi silnik, lub wyciąga ciepłe powietrze z niego po to żeby kierowcy nie było za ciepło w klejnoty. :D Co wy na to?

 

Myślałem już żeby nie zamontować takiego włącznika, ale skoro producent tak ustawił czujnik to widać silnik powinien pracować w takich temperaturach więc raczej nie będę nic przerabiał.

 

A co do tego wentylatora, to ostatnio jeżdżę bez owiewek bocznych i po podłączeniu wentylatora "na krótko" nieźle mi nagrzało prawego buta, ale nie zauważyłem żeby wiatrak nawet przez chwilę miał zamiar kręcić się w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego wentylatora, to ostatnio jeżdżę bez owiewek bocznych i po podłączeniu wentylatora "na krótko" nieźle mi nagrzało prawego buta, ale nie zauważyłem żeby wiatrak nawet przez chwilę miał zamiar kręcić się w drugą stronę.

 

No właśnie ja też nie nawet sam sprawdzał jak to powinno działąć i stopniowo rozgrzeałem silnik i nic dopiero kiedy osinoł tamp. 105 to sie włączył wentylator ale na chłodzenie silnika a w tedy to przygrzewa klejnoty :notworthy:

 

A co do tego wentylatora, to ostatnio jeżdżę bez owiewek bocznych i po podłączeniu wentylatora "na krótko" nieźle mi nagrzało prawego buta, ale nie zauważyłem żeby wiatrak nawet przez chwilę miał zamiar kręcić się w drugą stronę.

 

Jak mogło ci przygrzać prawego buta jak wiatrak jest z lewej strony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...