Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiobaran

Witam. Interesowałem się długo i nadal interesuje VFR-kami i nigdy nie słyszałem o nich złej opinii.Jedyne mankamenty to już wyżej opisywane ceny części.

Wszyscy posiadacze tych motorków je polecają, ja osobiście także poluje na ciekawy egzemplaz tego rodzaju.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezeli chodzi o Honde VFR 750 to tez bym sie z checia czegos dowiedzial, na razie mam tylko wiadomosci z "kupujemy uzywany motocykl" z biblioteki swiata motocykli. Szczerze mowiac to sprzet mnie zabija. Niby scigacze to nie dla mnie ale ten ma cos w sobie, i nie jest drogi. Moze ktos cos napisze ? Tylko te 750 troche duzo bo juz na SHL M11, zwialo, mnie z siodla (na pierwszej jezdzie :) ) ale lteraz juz duzo sie nauczylem, ale i tak mysle o jakies 500 (kawa GPZ 500) i tez sie troche "boje", no a 750...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VFR 750 F typ RC24 (podwójny wahacz,ale ostatni wypust z 1990).To mój drugi japoński motocykl.Wcześniej jeździłem weteranami i czymś dużo wolniejszym.Jako pierwszy motocykl jest to propozycja dość ryzykowna.Maszyna duża,ciężka i szybka.Zastanów się klika razy.

Poza tym mogę polecić w całej okazałości.Urządzenie bardzo mocne,wytrzymałe i trwałe.Po prostu Honda.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż!!!

Mam VFR RC 24.Ma bardzo mało słabych punktów.Można je policzyć na palcach jednej ręki.Model nowszy,o którym myśli twój kolega to RC 36.Jest jeszcze lepszy.

Można więc mówić bardzo dużo o zaletach tego motocykla,alebo bardzo mało o jego wadach.Jeśli będę kupował kolejny motocykl to będzie to właśnie VFR,najpewniej z roku od 1995 w zwyż.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze ja teraz śmigam na VFR 400 r 89r. ja pierwszy raz wsiadlem na tem moto to byla niezla jazda i ja na pierwszy moto dla osoby ktura komplenie nic do czynienia z motocylkami nie miala to nie zabardzo bym polecal a juz nie chce wspomniec o modelu 750 a co do spokojniej jazdy to naprawde czeba byc miszczem zeby na scigaczu jazdzic powoli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

VFR 750 to super motorek. Każdy kto ją miał nie powie o niej złego słowa i każdemu ją szczerze polecam. Zgadzam się z opinią, że na pierwszy czy drugi japończyk to niezłe wyzwanie, a co do jazdy wolno to ciężko bo 1 , 2 , 3 i masz 180km/h (nie wiesz kiedy).

Obecnie mam RC36 i powiem wam, że tego właśnie szukałem (sportowy - turysta), a już nie wspomne o tym jak można wykładać zakręty 8O

Decyzja o kupnie należy do Ciebie, ale sprzęt jest tego wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o kupno VFR 750 to dobry wybór. Cechują ją niezawodny, o bardzo przyzwoitych osiągach silnik, wspaniałe właściwości jezdne i ciekawy wygląd (to rzecz gustu). Ja mam RC36 i nie mam żadnych zastrzeżeń. Servis i części zamienne owszem kosztuje, ale opłaca się inwestować w coś od czego zależy potem twój los. Moim zdaniem trafny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...