Skocz do zawartości

film - OEM Team Pila


Rekomendowane odpowiedzi

najleprze częsci to 4,5,6 troche miejscami monotonia, i hopy słabe, ale ogłulnie nie jest źle najbardziej mnie rozwalił ten koles co zbiegał z górki równo z twoją DR i machał łapami a na końcu wywalił się na pysk :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo co tam bylo ze tak cie zaczelo zucac ?? Luzny piach ??

 

to byl jeden z dluzszych skokow, wszedzie byl luzny piach, najazd z piachu i ladowanie z piachu, nikomu nie przeszkadzalo ;)

 

popelnilem blad bo z deka krzywo najechalem na hope (minimalnie a ladowanie bylo waskie, no i w locie kontrowalem kierownica, motor skrecil w locie troche za mocno ;), ladowanie bylo spoko ale mnie troche wyzucilo na bok, a ze tam na dole byly takie male hopy (garby ktore probowalismy troche wyrownac) a ze lot byl dlugi i sie mocno napedzilem, to wlecialem bokiem na jedna i w locie znow kontrowalem i takim zygzakiem latalem i na 2 garbie juz perfidnie skrecilem kierownica zeby moto wyprostowac a sie przechylilo i kola lecialy do przodu w lini poziomej a nie pionowej, i sie wyjebalem a moto na mojej nodze wyladowalo, bolalo to troche i na poczatku mialem problemy z chodzeniem, ale sie pozbieralem i zaraz poginalem dalej :P

trzeba przezwyciezac strach

moto cale to ja tez ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak panowie oceniacie film?

bardzo przyjemnie sie go ogląda, żałuje że oglądałem tylko czesci 1,2,3 bo nie wiem dlaczego, sciagnalem 4 czesc w 2 rarach i mi tego nie polączy , nie wiem ;) .

ale filmik bardzo "sympatyczny" :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...