Skocz do zawartości

Dzisiaj składalismy nowego KTMa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj składaliśmy nowego KTMa EXC 450 2005 rok ja tam tylko kibicowałem i starełm sie nie przeszkadzać :) Przyszedł DHLem w paczce. Trzeba było skręcić koło i kierwnice i siedzenie. Do tgo rozblokować go ( tak EXC też blokują ). Najwiecej problemów było ze spręzynami które zamykają nózki bo były stasznie twarde. Jak go odpaliliśmy to cykał jak zegareczek w końcu to nówka. Po 10 min pracy już sie przebarwiła rura wydechowa. Niby nic wielkiego ale zasze jest frajda przy dziewiczym odpalaniu nowgo motocykla. Tu zamiesczam kilka fotek. Niesty bateria mi padła i nie zrobiłem fotek ze składania go w kupe. http://www.bikepics.com/members/strzalek/05450exc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie marzy taki prezent pod choinka :). Rozpakowuje pudlo a tak piekne moto!!! To wielka frajda skladac taki sprzet (przynajmniej mnie by to rajcowalo hehe). Blokadka byla w gazniku tak? Tzn przeputnica sie do konca nie podnosila?? Chyba wiekszosc fabrycznych moto jest blokowanych. EXC125 ma taka zwezke na wydechu przy cylindrze ale taka ze palca nawet nie da rady wsadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Plocho nie zmieniałem. Jedynie w 400 EXC rozpołowiłem wydech, usnunąłem jedną taka zagietą rurę (są dwie środku), po czym całość zanitowałem). W ten sposób otrzymałem wydech przelotowy, czytaj znaaacznie głośniejszy :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie w 400 EXC rozpołowiłem wydech, usnunąłem jedną taka zagietą rurę (są dwie środku),

No to ja juz sie domyslam co Plocho bedzie robil w weekend :) . Przelotowka moze z niego niezla bestie zrobic (biorac pod uwage ze teraz ma z przodu zebatke o 2 zeby mniejszy a z tylu sporo wieksza) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj znaaacznie głośniejszy

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dobra dzieki tylko problem bede mial przy skladaniu tej koncowki :? Bo nie mam tego jak znitowac :? :?

 

niezla bestie zrobic

Oj tam ... :) wiesz musze ojcu jakos motor " przygotowac"

:) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde glosny sprzet bedzie

 

PRzeszkadza Ci to jakos :) :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Moim zdaniem EXC 400 ze standardowym wydechem chodzi byle jak.. :roll: ale jak na zawodach w Sochaczewie uslyszalem KTMa z przelotowka to ... :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...