Skocz do zawartości

Czy opłaca się sciogac enduro z zachodu


Rekomendowane odpowiedzi

Dt-tki wg. opisow maja hmmm ok 17km  . Kazdy pisze co chce

Bo tyle podobno ma po wyjęciu zwężki przy samym cylindrze. Takie były sprzedawane w niektórych krajach a i jest to najłatwiejsza blokada do zdjęcia i do tego bardzo ograniczająca moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dt-tki wg. opisow maja hmmm ok 17km  . Kazdy pisze co chce

Bo tyle podobno ma po wyjęciu zwężki przy samym cylindrze. Takie były sprzedawane w niektórych krajach a i jest to najłatwiejsza blokada do zdjęcia i do tego bardzo ograniczająca moc.

a gasgas ec250 w homologacji ma 9KW ,a naprawde 3razy więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:  

enduroguy napisał:  

Dt-tki wg. opisow maja hmmm ok 17km . Kazdy pisze co chce  

 

Bo tyle podobno ma po wyjęciu zwężki przy samym cylindrze. Takie były sprzedawane w niektórych krajach a i jest to najłatwiejsza blokada do zdjęcia i do tego bardzo ograniczająca moc.  

 

a gasgas ec250 w homologacji ma 9KW ,a naprawde 3razy więcej

Ale DT 125 naprawde ma tyle, W niemczech np ma 12 w austri 17. Poznac to można po ilości blokad, Jak je zdjemiesz to masz 27KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nika napisał:

Strzalek_t napisał:  

enduroguy napisał:  

Dt-tki wg. opisow maja hmmm ok 17km . Kazdy pisze co chce  

 

Bo tyle podobno ma po wyjęciu zwężki przy samym cylindrze. Takie były sprzedawane w niektórych krajach a i jest to najłatwiejsza blokada do zdjęcia i do tego bardzo ograniczająca moc.  

 

a gasgas ec250 w homologacji ma 9KW ,a naprawde 3razy więcej  

 

Ale DT 125 naprawde ma tyle, W niemczech np ma 12 w austri 17. Poznac to można po ilości blokad, Jak je zdjemiesz to masz 27KM

Mi chodzilo o aukcje gdzie jest napisane: W pelni odblokowana- 17km :). Na allegro to normalka tak samo jak w "Dt125 w pelni odblokowana 33km" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi dokladnie o tom pojemnosc to tylko przyklad z som nawet tanie bo mysle zeby sciognoc ze szwajcari Rm 125 homologacjiom to chyba sie tam zwie rm 125 E bo kolegi brat zaczol siogafury ze szwajarii

Polska trudna jezyk?? Sie usmialem czytajac ta wypowiedz :) . Pamietaj ze homologacja nie zmniejszy kosztow utrzymania crossa. Wogole jechales na jakims odblokowanym enduro 125cc ze to dla Ciebie za malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi dokladnie o tom pojemnosc to tylko przyklad z som nawet tanie bo mysle zeby sciognoc ze szwajcari Rm 125 homologacjiom to chyba sie tam zwie rm 125 E bo kolegi brat zaczol siogafury ze szwajarii  

 

Polska trudna jezyk??

podpis też jest super :?

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja mysle ze mozna motor sciagnac za granicy dopiero wtedy gdy sie pojedzie po niego z jakims rzeczoznawca :? bo taki przywozenie motocykla przez kogos moze okazac sie nie oplacalne :? no bo ile tanije nas to moze wyniesc 1000zl ?? a motor przywieziony moze byc "skarbonka bez dna" :roll:

Takie jest moje zdanie ...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor przywieziony moze byc "skarbonka bez dna"

no , fakt.

Ostatnio mi brat powiedzial ze jego znajomy sprowadza sprzety z zachodu i mozna kupic motorki juz za 300 euro, crosy, enduro, nakedy , 1500zł w Polsce to ja moze MZ 251 bym kupil , hmm, jakos nie moge sie skusic na ten motor za 300 euro, jestem ciekawy czy jakby przywiuzl to gosc 1 na prube to w jakim to wogule stanie jest,

moze wy kochacie sie w offroadzie, ale dla mnie stare GSXR-y 1000 maja cos w sobie, sa takie chudziutkie ,takie waskie ale maja cos w sobie, i gdybym mial takiego "starego zloma " za 300 euro to normalnie orgazm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...