Skocz do zawartości

Pierwszy motor 80-125cm.?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po 3 tygodniach myślałem że wykorzystałęm DT 80 w 100%. Oczywiście to było bardzooo błędne myślenie. Na asfalcie na prostej każdy potrafi odkręcić, a teren to inna bajka. Więc pojechałem do lasu i mnie ładnie pokiereszowało. Ponad 2 tygodnie się wylizywałem... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie film to zobaczycie (prace trwają) Ostatnio wyleczyłem ręke i po przerwie wracam do zabawy. Pozdro

Tylko zebys zdazyl przed zima bo ostatnio jak miales krecic jak masz dobrze opanowane powerslide'y to zlamales reke :) . Nie no ale nie ma sie co oszukiwac- Na Exc125 nauczysz sie przeze miesiac tyle co na Dt80 w sezon. Tym sie zupelnie inaczej jedzie i wiekszosc rzeczy ktore ledwo sie da robic na DT, EXC wykonuje praktycznie sam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Exc125 nauczysz sie przeze miesiac tyle co na Dt80 w sezon

Dokładnie tak samo jak ja teraz przesiadłęm się z DT80 na CR 125 i na Cr w tak krótkim czasie się bardzo dużo nauczyłem,niż jeźdząc na Dt sezon.

 

PS Święta prawda :mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze od 10 roku życia' date=' kilka lat trenując pod okiem dobrych trenerów i jakoś dalej sie ucze. Po roku to sie umie jechac a nie jeździć a po kilku tyg jak tu piszą koledzy to umiejętności są żadne[/quote']

 

 

Zgadza się ja tu nie pisze że zajebiscie jeżdze tylko mówie że więcej anuczyłem się na Cr w tym czasie niż na DT w dłuższym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ja tu nie pisze że zajebiscie jeżdze tylko mówie że więcej anuczyłem się na Cr w tym czasie niż na DT w dłuższym okresie.

to samo co u mnie... na dt jezdzilem co prawda nie dlugo ale jakies 6-7 miesiecy jakos tam jezdzilem... wr mam dwa miesiace i uwazam sie nauczylem na niej juz wiecej niz na dt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dt jezdzilem co prawda nie dlugo ale jakies 6-7 miesiecy jakos tam jezdzilem... wr mam dwa miesiace i uwazam sie nauczylem na niej juz wiecej niz na dt

 

A mi sie wydaje ze jest troche inaczej... Jezdziles jakis czas na Dt, poznales tajniki jazdy enduro, nauczyles sie "jakotako" pokonwyac zakrety itd. A teraz dorwales Wr i poprostu masz wrazenie ze szybciej sie uczysz niz na Dt. Chodzi mi o to ze jakby odkryles "nowa jakosc" jazdy :D Tak naprawde udoskonalasz swoja technike i wiedze ktora zdobywales na Dt. Wszytskie zakrety odkrywasz na nowo :D Mozesz bardziej sie pochylic, najechac z wieksza predkoscia itd. Po 2-3sezonach na 250 4T wsiadziesz na 450 4T i dopiero zobaczysz co to znaczy jazda :D

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze jest troche inaczej... Jezdziles jakis czas na Dt' date=' poznales tajniki jazdy enduro, nauczyles sie "jakotako" pokonwyac zakrety itd. A teraz dorwales Wr i poprostu masz wrazenie ze szybciej sie uczysz niz na Dt. Chodzi mi o to ze jakby odkryles "nowa jakosc" jazdy Tak naprawde udoskonalasz swoja technike i wiedze ktora zdobywales na Dt. Wszytskie zakrety odkrywasz na nowo Mozesz bardziej sie pochylic, najechac z wieksza predkoscia itd. Po 2-3sezonach na 250 4T wsiadziesz na 450 4T i dopiero zobaczysz co to znaczy jazda

Pozdr.[/quote']

Hehe przejedz sie na jakims wyczynie, a zobaczysz ze wszystko jest duzo latwiejsze!! Na serio mowie! Jakbym teraz wsiadl na TS to napewno nie jezdzilbym tak jak na kDx'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy Widac ze zupelnie nie zrozumiales co mowilem... Jezdzisz na enduro juz jakis czas... Zastanow sie czy jakbys mial na samym poczatku kariery Kdx'a po 2 miesiacach jazdy mial bys takie umiejenosci jak masz teraz po paru latach ? Nie musisz mi mowic jak jezdza "wyczyny" bo jezdzilem na najlepszych motocyklach klasy enduro i sm... Oczywiscie panowanie nad wyczynowym motocyklem jest zadziwiajaca latwe. Jedzie sie latwiej niz rowerem :D Ale czy to latwosc prowadzenia nadrobi brak umiejetnosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To inaczej :D . Kazda osoba ktora przesiadla sie z czegos lajtowego typu wlasnie DT na jakis porzadniejszy sprzet zauwaza niesamowita latwosc nauki na takim sprzecie. Wiadomo: na poczatku moc wyczyna 125cc moze przerazic ale jak juz ja opanujesz w jakims stopniu to jest spoko. Ja opisuje swoje doswiadczenia a nie to co przepisalem takze wybacz ale nie zmienei zdania :D

enduroguy Widac ze zupelnie nie zrozumiales co mowiles...

Mozesz sprecyzowac?:D

 

MI chodzi o to ze jezdzac na TS przez te hmmm pol sezonu nauczylem sie sporo mniej niz w tym samym czasie na KDX'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda osoba ktora przesiadla sie z czegos lajtowego typu wlasnie DT na jakis porzadniejszy sprzet zauwaza niesamowita latwosc nauki na takim sprzecie.

 

Dokladnie o to mi chodzilo :D:):D Ma sie takie wrazenie ze nic nie ogranicza, nic nie przeszkadza, poprostu jedziesz :D Ja sie zakochalem w prowadzeniu SM Husqvarny. Na tym motocyklu mozna latac, wszystko bylo poprostu idealne :):)

 

 

Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...