Skocz do zawartości

Odeńcie moj zabytek :)


JaJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest 85' o lool niewieze ;) Ona chyba stała te 20 lat niejeżdzona w ogzewanym garazu i to pod szmatką!! Jak na 85' super lakier. Nie moge się na nią napatrzeć :) Niech ci dobrze służy!!

 

P.S. Z kąd ją wytrzasnołeś i jaki ma przebieg??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh;) DZIEKI ja tez niee moglem uwiezyc ze to 85 jak ja zobaczylem ale tyle pisze na tabliczce znamionowej i felgach, nawet na plastikach jest data, silnik chodzi extra, wszyscy mowia ze mam strasznie cichy motor choc jest "chyba odblokowana" bo 7,5 tys przekracza:) jechalem ja 120 i jeszcze by cos poszla bo niee dalem max gazu powaga, w koncu to full orginal, kazda śroba, nawet lusterka i naklejki, na wachaczu zmienilem bo sare poprosu od ztarosci popekaly ;/ ale na przednim blotniq zostala jasze orginalna Yamaha Power Value System czyli YPVS ZAworek wydechowy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby wszystkie moto z tego rocznika tak wygladały ;)

 

no wlasnie, jaki ma przebieg??

 

pewnie sciagniety ze Szwajcarii, tam wiekszosc moto tak wyglada :)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę, że mamy b. podobne sprzęty - ten sam rocznik, orginalny stan, tyle że marka inna ;) Nie ma jak moto ze Szwajcarii. Yamaha wygląda super :) Tu jest dla porównania zdjęcie mojej Hondy: http://members.lycos.co.uk/lachpl/Honda/Nowy-6+.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśleałem, że moja DT 125 85 jest zadbana ale Twoja jest super utrzymana. Co do blokady to w swojej załozyłem tylko końcówke od YZ i ustawiłem dobrze Zawór wydechowy tak żeby sie całkowicei otwierał i chodziła super. Też była bardzo cicha nawet z przelotowa końcówka.

tU fotki dla zaintersowanych. http://www.bikepics.com/members/strzalek/85dt125r/

P.S. Słabek jest na głównej stronie bikepics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 160 zł na allegro. Była nowa, koleś kupił nówke motocykl i odrazu zminił wydech na tuningowy a orginalny sprzedawał na allegro.

Teraz za ta końcówke co mam dałem 50zł wygląda jak arrow tyle że nie ma tabliczki ale jest bardzo dobrze wykonana i cała uluminiowa czyli lekka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale jak mam sprawdzic to ze musze robic cos z cdi albo dyfuzorem, myslisz ze koncowka da wiecej niz dyfuzor??

W tych latach chyba nie blokowali CDI, przynajmiej w mojej nie było. Dyfuzor możesz opróżnic zasze to cos da. Ale mója DT po zmianie końcówki bardzo odżyła. Na wyskokich to był zupełnie inny motocykl. Na 1 biegu wkręcała sie spokojnie do 12 tyś nie pamietam czy na 2 też bo to troche dawno było. Ale musisz mieć tez zawór wydechowy ustawiony żeby sie otwieral do końca bo inaczej on bedzie chamował moc na wyskoch. Duze okno wydechowe = duża moc na wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...