Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja ZX 7 R ZX 7 RR supersport - prosba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

A ja leciałem kiedyś jako pasażer JumboJet'em. Kurde - ale komfort. Kierowca mówił' date=' że przyjemnie się prowadzi i że ma niezłego kopa. Narzekał trochę na spalanie, ale w końcu coś za coś... 8)[/quote']

a czy taki JumboJet idzie na kolo z gazu? ;-)

 

Hehe, co za koles. Pisz wiecej olej-bc, ale mimo wszystko z umiarem - i tak juz mam zajady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy taki JumboJet idzie na kolo z gazu? ;-)

 

 

 

 

pewnie' date=' że idzie! nigdy nie widziałeś jak startował? a spoilery to aż go unoszą! :lol:

 

 

Zazwyczaj latam na tylnej kanapie :] Jeździło sie już 636R, Kataną 750 Streetfighters, R1, Zygzak 600... Praktycznie takie sprzety. Osobiście sie nie wożę bo mam 16 lat. Sam śmigałem ETZ 250/251. Japońcami troszke kilometrów na tylnej kanapie zrobiłem, wiec wiem coś o komforcie (jako pasazer) czy osiagach. O komfort jazdy na danym sprzecie zawsze pytam kierwoce :] A znam ich wieeelu z dużym doświadczeniem turystycznym czy Freestylowym (w mniejszości).

 

jazda jako plecak do jazdy jako takiej na moto ma się tak jak gumowanie na rowerze i na moto... niby tak samo ale troche inaczej... (bo wlasnie z poradnika motocyklowego nauczylem sie jeździć tak na rowerku ;) )

 

olej, z całym szacunkiem, ale Ty masz jakies kompleksy na punkcie swojego wieku :? cały czas podkreślasz, że masz zgłębioną teorię... Twoja teoria opiera się na opowieściach ludzi którzy zobaczyli/zrobili coś tam w praktyce i o tym opowiadają, więc wg mnie powinieneś z większym szacunkiem odnosić się do motocyklistów doświadczonych w PRAKTYCE.

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow  to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

 

On napewno przeczytał to wiele razy bo napisałeś taki sam post jak 1,2 i 3 wyżej. To już sie robi nudne...

 

 

PS

Ale ja powarzny :)

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

 

Dlaczego wszyscy krytykują chłopaka który ma pasję za to że wypowiedział się na temat jakiegoś motocykla. Ja uważam że powinno się cieszyć że ktoś młody się interesuje czymś co dla nas jest sposobem na życie. Ja tą pasję zacząłem w wieku 8 lat i to właśnie dzięki ludziom którzy mnie wspierali a nie krytykowali za to że lubię motocykle. a już w ogóle nie lubie pseudomotocyklistów którzy dla szpanu kupią dobrą maszynę polatają przez miesiąc i robią z siebie niewiadomo co, a jak juz krytykują kogoś kto lata na gorszym sprzecie ale 10 lat dłużej, to juz scyzor mi się w kieszeni otwiera... od razu zapraszam takich na polatankę i poczciwą kawką pokazuję gdzie ich miejsce.

 

Ps. Timac oczywiście bez obrazy, nie czepiam się Ciebie tylko ogólnego podejścia wszystkich do sprawy...

 

Ps2. apropo opini na temat zx7r to powiem tylko zx7r rulez ;):) fajna maszynka, co prawda dla kobiety za ciężka, ale w zakrętach nie do przejścia... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

 

Dlaczego wszyscy krytykują chłopaka który ma pasję za to że wypowiedział się na temat jakiegoś motocykla. Ja uważam że powinno się cieszyć że ktoś młody się interesuje czymś co dla nas jest sposobem na życie. Ja tą pasję zacząłem w wieku 8 lat i to właśnie dzięki ludziom którzy mnie wspierali a nie krytykowali za to że lubię motocykle. a już w ogóle nie lubie pseudomotocyklistów którzy dla szpanu kupią dobrą maszynę polatają przez miesiąc i robią z siebie niewiadomo co' date=' a jak juz krytykują kogoś kto lata na gorszym sprzecie ale 10 lat dłużej, to juz scyzor mi się w kieszeni otwiera... od razu zapraszam takich na polatankę i poczciwą kawką pokazuję gdzie ich miejsce.

 

Ps. Timac oczywiście bez obrazy, nie czepiam się Ciebie tylko ogólnego podejścia wszystkich do sprawy...

 

Ps2. apropo opini na temat zx7r to powiem tylko zx7r rulez ;):) fajna maszynka, co prawda dla kobiety za ciężka, ale w zakrętach nie do przejścia... ;):)[/quote']

 

A ja mam pytanie po jaką cholere wszystkich podjudzasz w tym głupim temacie...

Zaraz będzie awantura, których ostatnio na forum niestety niebrakuje.

 

Prosze moderatora o zamknięcie tematu - Dziękuje

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

 

Dlaczego wszyscy krytykują chłopaka który ma pasję za to że wypowiedział się na temat jakiegoś motocykla. Ja uważam że powinno się cieszyć że ktoś młody się interesuje czymś co dla nas jest sposobem na życie. Ja tą pasję zacząłem w wieku 8 lat i to właśnie dzięki ludziom którzy mnie wspierali a nie krytykowali za to że lubię motocykle. a już w ogóle nie lubie pseudomotocyklistów którzy dla szpanu kupią dobrą maszynę polatają przez miesiąc i robią z siebie niewiadomo co' date=' a jak juz krytykują kogoś kto lata na gorszym sprzecie ale 10 lat dłużej, to juz scyzor mi się w kieszeni otwiera... od razu zapraszam takich na polatankę i poczciwą kawką pokazuję gdzie ich miejsce.

 

Ps. Timac oczywiście bez obrazy, nie czepiam się Ciebie tylko ogólnego podejścia wszystkich do sprawy...

 

Ps2. apropo opini na temat zx7r to powiem tylko zx7r rulez ;):) fajna maszynka, co prawda dla kobiety za ciężka, ale w zakrętach nie do przejścia... ;):)[/quote']

 

A ja mam pytanie po jaką cholere wszystkich podjudzasz w tym głupim temacie...

Zaraz będzie awantura, których ostatnio na forum niestety niebrakuje.

 

Prosze moderatora o zamknięcie tematu - Dziękuje

 

Hejka. SOrki ale nikogo nie podjudzam. A forum jest po to aby wyrażać swoje opinie na każdy temat. A moja jest taka jak powyżej. Więc wybacz ale jeśli Ci coś przeszkadza to zignoruj to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac napisał:

olej-bc Normalnie niemam pytan.

CO ty wiesz tyle co wyczytales w gazetach albo uslyszales gadke jakis kumpli.

Siadz na motor zrob na nim kilka tys kilometrow to wtedy mozesz powiedziec ze masz jakies doswiadczenie w danym sprzecie.To czyli tak samo jak ty moge powiedziec o swojej lasce tez jedzi jako pasazer i tez interesuje sie motocyklami.

 

Pozdrawiam

 

 

Dlaczego wszyscy krytykują chłopaka który ma pasję za to że wypowiedział się na temat jakiegoś motocykla. Ja uważam że powinno się cieszyć że ktoś młody się interesuje czymś co dla nas jest sposobem na życie. Ja tą pasję zacząłem w wieku 8 lat i to właśnie dzięki ludziom którzy mnie wspierali a nie krytykowali za to że lubię motocykle. a już w ogóle nie lubie pseudomotocyklistów którzy dla szpanu kupią dobrą maszynę polatają przez miesiąc i robią z siebie niewiadomo co, a jak juz krytykują kogoś kto lata na gorszym sprzecie ale 10 lat dłużej, to juz scyzor mi się w kieszeni otwiera... od razu zapraszam takich na polatankę i poczciwą kawką pokazuję gdzie ich miejsce.

 

Ps. Timac oczywiście bez obrazy, nie czepiam się Ciebie tylko ogólnego podejścia wszystkich do sprawy...

 

Ps2. apropo opini na temat zx7r to powiem tylko zx7r rulez SmileSmile fajna maszynka, co prawda dla kobiety za ciężka, ale w zakrętach nie do przejścia... SmileSmile

 

hmmm. . ja jak nie latałem to nawet nie smiałem sie odzywac do motocyklistów.. podziwiałem maszyny dowiadywałem sie wszystkiego od kolesi z gazet czy z netu.. broń boze nie wypowiadałem sie na forach bądz w towarzystwie bo jakos nie miałem przekonania do tego co wiem.. a tak własnie postepuje olej-bc

dlatego teraz kiedy już wiem jak sie "obsługuje" motocykl i "obsługiwałem" ich już kilka to moge coś powiedziec.. specjalnie pisze że "obslugiwałem" bo nie zaryzykuje stwierdzenia że umiem jeździc na motocyklu... jeszce dużo kilometrów i spalonego paliwa przedemną... a jeżdze juz 5 lat... tak ze olej-bc zapraszam do lektury forum a nie zasmiecania błednymi informacjami.. bo inni też chca z tego skorzystać.. mam nadzieje ze to koniec tego tematu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ci kolego... Jest właśnie tak jak mówisz. Nieraz nie rowumie pewnych sytuacji. Niestety oni nie zmienią moich planów na przyszłość. Bedę jeździł motocyklem, choćby do końca. Nigdy tego nie zostawie bo żyje z tym każdego dnia. To coś co daje mi siłe aby iść dalej. To jest mój cel w życiu i tego bede sie trzymał. Mam siłe ducha.

 

Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam moich krytykantów...

 

"Life to ride ride to Life"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...