Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja ZX 7 R ZX 7 RR supersport - prosba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

a jeżdze juz 5 lat...  

 

Ja śmigam juz na moto 8-smy roczek,a mimo to nie mam się za jakiegoś kozaczka. Nawionołem w życiu już paredziesiąt tysięcy kilometrów a mimo to nie staram się komuś doradzać w sprawach w których mam tylko wiedze teoretyczną. Ja np. chętnie wypowiadam sie na temat motorowerów, ale wiedza którą posiadam na temat motocykli sportowych jest typowo teoretyczna. Raczej nie wdaje się własnie w takie dyskusje poniewaz dobrze wiem ze moja wiedza na ten temat jest tylko teorią nie potwierdzoną w praktyce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

Widze że jednak dalej rozpętałem tą dyskusję. skończmy na tym że piszmy co chcemy na forum ale porady nich dają Ci którzy w danym temacie maja coś do powiedzenia i mają praktykę a domysły Ci którzy chcą coś napisać ale tylko słyszeli o tym. po co mamy się sprzeczać i przygadywać jeden drugiemu, kto niby więcej wie. Cenne są każde słowa łącznie z domysłami oraz krytyką. A dzięki krytyce można dojść czasem do tego, że faktycznie może coś kidedyś robiliśmy źle...

 

I niech tak już zostanie. temat był o Kawasaki zx7r i jak co to piszmy o opini na jej temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasja do motrów to jedno a dzielenie się domysłami i wiedzą teoretyczna to drugie...

wszystko OK jeśli ktoś pisze że złyszał... czytał... albo podobno jest tak i tak... gorzej gdy ktoś swoje wymysły, domysły i plotki z bliżej nieokreślonych źródeł stara sie wcisnąć wszystkim jako jedyną słuszną prawde

To jest najzwyklejsze w świecie wprowadzanie ludzi w błąd. Nie wiesz napewno to sie nie odzywaj... lepiej żadziej błysnąć wiedzą niż w każdym temacie popisywać sie niewiedzą i brakiem pojęcia o poruszanych sprawach.

Zastanówcie sie- przykłdowo ktoś chce nauczyć sie jeździć na kole... zadaje pytanie i czy chciałby żeby doradzał mu np. fachowiec, który tak naprawde ma 15 lat(bez urazy dla 15sto latków), w życiu jeździł 3ema skuterami(łacznie robiąc nimi 5 000km), koło podnosi na 30cm i przejeżdża pół metra ale duzó słyszał, sporo czytał i widział pare filmów. Co z tego że w teorii moze mięc w głowie wszelkie rady róznych ludzi skoro sam nie potrafi ich odnieść do żeczywistości i podzielić sie sensownymi wnioskami. Teoria to podstawa która musi być poparta jeszcze bogatszą praktyką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spidi... Wszystko już rozumiem i zrozumiałem ze nie zrobie tak juz nigdy. Na początku nie wiedziałem za bardzo oco wam chodzi ale teraz spoko. Temat mamy skończony bez uraz i tak jak już mówił wcześniej Kriso ("respekt" dla niego) poruszmy na nowo temat ZX-7R. Ja oczywiscie moje kometarze ogranicze i poczytam co wy wypisujecie ;) ;)

 

Teraz pozdrawiam wszystkich i SORY

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...