Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja ZX 7 R ZX 7 RR supersport - prosba o opinie


Rekomendowane odpowiedzi

witam

rozgladam sie za motorem dla swojej kobiety (ja jezdze ale w innych klimatach - chopperow :) )nie znam sie zbyt dobrze na scigaczach.

czy kawasaki Ninja ZX 7 R ZX 7 RR supersport to dobry motocykl? ogladam ta maszyne na niemieckich stronach internetowych i wyglada niezle, kupowac czy lepiej szukac czegos innego?

i jeszcze jedno ile powinien kosztowac taki motor?

z gory dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dla kobiety wydaje sie być troszke zbyt cieżki.. Z wyglądu sliczny... jak to kawa.. mechanicznie to też jest kawa a wiec nie zbyt trwały i nadający sie do ostrej jazdy.. dla pani proponował bym R6 jesli to musi być plasik bo jest wyjątkowo mała i zgrabniutka... a co do cen ZX7R to od 15tys zł do ok 22zł (egzęplarze w polsce)... Pozdrawiam i życze trafnego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym powiedzić w tym momencie moja opinie na ten temat. Uważam że dla kobiety najlepszy motocykl to Kawasaki serii ZX-6R ZX-9R jeśli już gustować w ZX-ach, ale osobiście kupiłbym albo 6 lub Honde typu CBR 600 F4/F3, niezbyt awaryjna, nadaje sie do jazdy. Ma swoją moc, nie jest wcale najdroższym motocyklem, bo można kupić już za 7000/8000... To robi zasadnicza różnice... potem można rozejżeć sie za ZX-6 czy ZX-9R. Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzić w tym momencie moja opinie na ten temat. Uważam że dla kobiety najlepszy motocykl to Kawasaki serii ZX-6R ZX-9R jeśli już gustować w ZX-ach, ale osobiście kupiłbym albo 6 lub Honde typu CBR 600 F4/F3, niezbyt awaryjna, nadaje sie do jazdy. Ma swoją moc, nie jest wcale najdroższym motocyklem, bo można kupić już za 7000/8000... To robi zasadnicza różnice... potem można rozejżeć sie za ZX-6 czy ZX-9R. Dziekuje

 

zwaliło mnie z nóg... :-D :-D :-D

stary po pierwsze temat o paru miechów nie aktualny więc po co go ruszasz tym bardziej że gadasz jak potłuczony...

F4 za 8 tysi??? Gdzie... wezme 4 sztuki

ZX9 dla laski??? Chłopcze ty chyba koło tego motoru nawet nie stałeś... to wielkie bydle i do tego nieprzyjazne dla świerzaków bo dzikie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kasy chcecie poswiecic i ile czasu i na jakich sprzetach Twa kobieta smigala?? Czy Twa kobieta jest silna? podaj jej podstawowe wymiary, bez bioder i biustu oczywiscie :buttrock: chodzi glownie o wage i wzrost, zeby ja nie zdmuchnelo z takiego plastika, bowiem ZXR 400 moze zaskoczyc,nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że smigasz japońcami to mozes mnie krytykować?? Ciekawe czy w moim wieku wiedzialeś tyle o moto?? Moze w niektórych kwestiach bym cie zgasił?? Nie zamierzam czytać Twoich wypowiedi dotyczących mnie, ponieważ widze że żal cie sciska.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja japońce nie tylko widze, ale i japońcami jeżdże... Także wiem coś na te teamty... Tak bym sie nie wypowiadał. Logiczne?? Jeśli chodzi o F4 to spoko... nie kupisz jej za 8 tysiecy. To była pomyłka ale F1 do 8 tysiecy kupisz.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj latam na tylnej kanapie :] Jeździło sie już 636R, Kataną 750 Streetfighters, R1, Zygzak 600... Praktycznie takie sprzety. Osobiście sie nie wożę bo mam 16 lat. Sam śmigałem ETZ 250/251. Japońcami troszke kilometrów na tylnej kanapie zrobiłem, wiec wiem coś o komforcie (jako pasazer) czy osiagach. O komfort jazdy na danym sprzecie zawsze pytam kierwoce :] A znam ich wieeelu z dużym doświadczeniem turystycznym czy Freestylowym (w mniejszości).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj latam na tylnej kanapie :] Jeździło sie już 636R' date=' Kataną 750 Streetfighters, R1, Zygzak 600... Praktycznie takie sprzety. Osobiście sie nie wożę bo mam 16 lat. Sam śmigałem ETZ 250/251. Japońcami troszke kilometrów na tylnej kanapie zrobiłem, wiec wiem coś o komforcie (jako pasazer) czy osiagach. O komfort jazdy na danym sprzecie zawsze pytam kierwoce :'] A znam ich wieeelu z dużym doświadczeniem turystycznym czy Freestylowym (w mniejszości).

 

POZDRO

 

Dzieciak, co ty w ogole pieprzysz? To ze posadziłes dupe z tyłu na plastiku to znaczy ze jestes motocyklista? Ze wiesz cokolwiek o jezdzie, prowadzeniu? Nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia bo przez takich jak ty na forum jest coraz mniej ciekawych rzeczy do czytania

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, jesli cos piszewsz i doradzasz to zeby mialo sens, ja od 13 roku zycia wertowalem Dizmary i Gielde, jesli mialbym cos powiedziec to podpierajac sie o fakty a nie jakies glupoty, nikt nie zabrania przekazywania opinii innych albo wlasnych ale niech one beda podparte mocno o wlasne doswiadczenia, bo na tyle to sie jezdzi jak po kobyle :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...